Luksusowy dom na sprzedaż w Lucca

full screen
46 zdjęć

W prowincji Lucca znajduje się elegancka, luksusowa willa na sprzedaż.
Jest to epokowa nieruchomość, której początki sięgają roku 1861, zbudowana na wzgórzu, kilka kilometrów od morza Versilia, prawdziwa naturalna oaza ciszy i spokoju.
Prestiżowa rezydencja została całkowicie odnowiona zachowując żywy urok, który ją odróżnia, zachowując wspaniałe freski i architekturę epoki; jej plan jest rozłożony na trzech piętrach, o powierzchni 450 metrów kwadratowych, towarzyszy jej bujny ogród o 1.700 metrach kwadratowych z palmami i kwitnącymi krzewami z zadaszoną strukturą namiotu, która może pomieścić do 150 osób.
Wnętrze luksusowego domu jest stylowe i wygodne: prestiżowe meble, sufity z belkami stropowymi, freski, stiuki, kamienne ściany, stropy, zabytkowe kominki, duże dywany, dekoracje i drobne wykończenia są wszędzie.
Atmosfera, którą tu odnajdziemy jest kameralna, lokale wydają się zadbane, luksusowe, dobrze oświetlone, pokazując, jak opieka właścicieli na przestrzeni lat przyczyniła się do zwiększenia jeszcze bardziej cennych elementów, które znajdują się w tej eleganckiej posiadłości.
Lokalizacja odsunięta od miasta, ale w odległości spaceru od morza i od prestiżowej miejscowości Versilia uzupełnia zalety luksusowej willi na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.700 mq

3 piętra
Prestiżowe meble
Sufit z widocznymi belkami stropowymi
Oryginalne freski
Kryształowe żyrandole
Struktura zewnętrzna pokryta obszarem do imprez

Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km – kąpieliska termalne 18 km – zjazdy narciarskie 48 km - lotnisko Piza 39 km - autostrada: 15 km

Ref: 0987
cena: Od 5mil do 10mil

lucca

luksusowy dom
wille w lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Elegancka willa, oryginalna z 1800 roku znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna i bogatego w historię: powstało prawdopodobnie jako osada w Ligurii według niektórych historyków, jej znaczenie ma swoje pochodzenie dzięki etruskom według innych ekspertów.
Słynie z zabytków, takich jak mury z XV wieku, jest jednym z najbardziej znanych miast we Włoszech. Oficjalnie pochodzenia rzymskiego, Lucca utrzymuje przez wiele wieków swoją autonomię jako niepodległe państwo, aż do zjednoczenia Włoch. Województwo ściśle związane z turystyką, jego bogactwo historyczne i monumentalne zdobyło nominację na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Lucca oferuje liczne luksusowe wille i luksusowe zabytkowe nieruchomości, cenione i poszukiwane przez klientów krajowych i międzynarodowych.