Luksusowy dom na sprzedaż w Livorno

full screen
18 zdjęć

Ta luksusowa willa na sprzedaż w Livorno, Toskania, z prywatną kaplicą została zbudowana pod koniec '600 i otwarta w 1702 roku przez bogatego kupca holenderskiego, który prawdopodobnie zbudował ją na istniejącej konstrukcji klasztoru z ’400. Istniało niewiele zmian właścicieli, ostatnia pochodzi z początku '900.
Luksusowy dom, który jest dostępny przez aleję dębów o ok. 200 m po obu stronach której, rozciąga się ogród i sad, jest umieszczony na prywatnym terenie o ok. 4,5 ha położonych na 360 m wysokości, na wzgórzach Livorno na wprost miasta i morza, z pięknym panoramicznym widokiem na równinę Pizy i Livorno.
Kompleks obejmuje, oprócz willi, piękną ośmioboczną kaplicę poświęconą św. Lucia, z kopułą pokrytą folią ołowiu znajdującą się na dużym trawniku przed willą i farmą, zbudowany w ‘800.
Luksusowa posiadłość, której wewnętrzna powierzchnia wynosi 600 metrów kwadratowych rozłożonych na dwóch piętrach, obejmuje sześć pokoi, recepcję, gabinet, dużą jadalnię i typową, dużą kuchnię z dużym kominkiem i wyposażonym paleniskiem. Wnętrza zostały wyposażone w meble z epoki i zmodernizowane w implantach oraz w łazienkach pod koniec lat 50-tych. Znajduje się tu również trzy-pokojowe mieszkanie dla dozorcy, oddzielne, ale komunikujące się z majątkiem właściciela ziemi.
Farma, składa się z dwóch pięter domu o około 600 metrów kwadratowych, na parterze znajdują się struktury obsługi dla rolnictwa (w tym starej tłoczni oliwy) oraz pomieszczeń mieszkalnych na pierwszym piętrze.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4,5 ha

Główna willa: 600 mq
Agroturystyka: 600 mq
Prywatna kaplica
Apartament dla dozorcy

Toskania - Livorno. Piza 25 km - lotnisko Galileo Galilei Piza 20 km - Forte dei Marmi 50 km - Castiglioncello 15 km - Florencja 90 km - Siena 140 km

Ref: 1116
cena: € 1.500.000

domy marzeń

toskania
wille morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno, województwo typowo toskańskie rozszerzone przez morze Śródziemnomorskie. Tutaj, w ‘800 zostały zbudowane pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
W Livorno możemy podziwiać piękny deptak który biegnie między palmami i tamaryszkiem wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wyrzeźbionych przez wiatr i fale. Wzdłuż głównej alei miasta w Toskanii znajdują się budynki z widokiem na plaże, lasy sosnowe w których gromadzone są wystawy malarstwa i rynki, luksusowe wille, domy marzeń, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli.
Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica, która ciągnie się aż do Quercianella i Castiglioncello biegnac wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.