Luksusowy dom na sprzedaż nad jeziorem Como

full screen
38 zdjęć

Zaledwie kilometr od średniowiecznej wioski, ta piękna willa jest fascynującą rezydencją z początku '900 na wschodnim brzegu słynnego jeziora Como.
Luksusowy dom cieszy panoramiczny, wyjątkowy widok, krajobraz, gdzie bogactwo przyrody i krajobrazu są na pierwszym planie.
Budynek jest rozłożony na czterech piętrach, obecnie podzielony na dwie niezależne od siebie nieruchomości.
Główny budynek, który zajmuje parter i pierwsze piętro, składa się z dużego salonu z pięknym tarasem skierowanym w stronę jeziora, z którego schody, prowadzą do basenu i do ogrodu; następnie znajdziemy kuchnię, sypialnię / studio i dwie łazienki.
Na piętrze znajduje się duża sypialnia również z wyjściem na taras z widokiem na jezioro, pokój dzienny / przedpokój oraz łazienka, dwie sypialnie i dodatkowa łazienka.
Na drugim piętrze znajdziemy niezależne wejście do drugiej nieruchomości, składa się ona z otwartego planu z kuchnią, jadalnią, salonem z dostępem na piękny zadaszony taras z widokiem na jezioro, dwóch sypialni i łazienki. Poniżej poziomu ulicy znajdziemy dodatkowe piętro, które posiada trzy winnice.
Willa na sprzedaż nad jeziorem Como  posiada ganek i dwa podwójne garaże. Wszystkie tarasy z widokiem na jezioro, z pięknym krajobrazem, na jednym z nich został zbudowany owalny basen o 16 metrach kwadratowych.
Typowe cechy secesji nadają charakteru i witalności temu eleganckiemu, luksusowemu domowi, który ma duże i jasne pokoje, duże okna, podłogi ze szlachetnymi mozaikami lub drewnianymi deskami, drewniane belki sufitowe.
Dom otacza ponad 3.000 metrów kwadratowych ogrodu, częściowo trawiastego, częściowo porośniętego drzewami oliwnymi i wysokimi drzewami.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Województwo: Lecco
Obszar: Jezioro Como

Typologia: luksusowa willa

Powierzchniz wewnętrzna: 470 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq

4 piętra
Panoramiczny basen
piwnice
Możliwość miejsca na łódź

Lecco: Como 30 km – lotnisko w Bergamo 45 km – międzykontynentalne lotnisko Malpensa 55 km - Mediolan 65 km - jezioro Maggiore 110 km

Ref: 2748
cena: € 1.290.000

jezioro como wille

luksusowe domy
wille lombardia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Como

Jezioro Como jest cudownym, naturalnym jeziorem w Lombardii, pochodzi z głębokich wykopów rzecznych i modelowane przez powtarzające się zlodowacenia. Trzecie włoskie jezioro jako powierzchnia i pierwsze pod względem obwodu, jest znane z charakterystycznej formy o kształcie odwróconej litery „Y”.
Znane i odwiedzane w ‘800 roku przez największych poetów romantyzmu, od Alessandro Manzoni do Stendhala, od George’a Gordona Byrona do Franza Liszta, reprezentuje wciąż jeden z  najbardziej sugestywnych włoskich obszarów. A jeśli kiedyś jeziora zwracały uwagę poetów, są obecnie coraz bardziej skonsolidowane przez krajowych i międzynarodowych vip jet-set, przez to jest także domem dla wspaniałych luksusowych willi cieszących się coraz większym popytem wśród klientów zarówno włoskich, jak i zagranicznych.