LUKSUSOWY DOM NA SPRZEDAŻ NA WZGÓRZACH TOSKANII

11 zdjęć
W obrębie wsi, dominującej przez starożytny zamek z X wieku, w typowym krajobrazie ta wzgórz Chianti, jest na sprzedaż ta prestiżowa nieruchomość, używana dawniej jako proszkownia o powierzchni 298 metrów kwadratowych. Struktura poddana została starannej renowacji, która ujawniła się w charakterystycznym budynku w stylu gdzie przechowywane są oryginalne elementy typowo toskańskie. Wieś, która zawiera tę ekskluzywną willę na sprzedaż w Chianti w Siena towarzyszy posiadłości, która ciągnie się na 360 ha, z których 75 jest przeznaczonych do winnic do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG i 25 jest zajętych przez gaje oliwne - produkcja DOP extra virgin oliwy z oliwek. Willa cieszy się pięknym widokiem na lasy, połacie cyprysów, gajów oliwnych i winnic słynnych wzgórz Chianti.
„Proszkownia” jest prawdziwym i typowym domem z dużym podwórkiem, częściowo objętym altaną. Parter może być zajęty przez salon, kuchnię i jadalnię lub pokój dzienny, jadalnię, kuchnię, sypialnię i łazienkę. Na tym samym piętrze znajduje się również osobna pralnia i łazienka. Schody prowadzą na pierwsze piętro, które może pomieścić trzy sypialnie z prywatną łazienką. Pokoje, a także korytarz posiada widok na szeroki, wspaniały panoramiczny taras częściowo objęt altaną: widok, w którym można podziwiać ten piękny, unikalny i sugestywny krajobraz, charakterystyczny dla wzgórz Chianti.
Wieś w której znajduje się posiadłość posiada również panoramiczny basen i duże parkingi.
informacje techniczne

DANE TECHNICZNE

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: prestiżowa nieruchomość - posiadłości w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1300 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 4/5
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
290 mq tarasu
1035 mq ogrodu z których 242 zadaszone przez 2 altany

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0314C
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowa nieruchomość na sprzedaż

wille grosseto
zamek toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Luksusowa nieruchomość na sprzedaż w Toskanii w Chianti senese znajduje się w małych górskich wioskach na wzgórzach wokół Gaiole w Chianti, głównego centrum całej doliny. Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów. Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti.
Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.