LUKSUSOWY DOM NA SPRZEDAŻ

24 zdjęć
Luksusowy dom na sprzedaż, godzinę od Rzymu. Luksusowy, odnowiony obiekt znajduje się w doskonałej panoramicznej pozycji na wzgórzach w prowincji Perugia. W doskonałym stanie strukturalnym, dzięki mądrej i ważnej pracy odbudowy, luksusowy dom znajduje się w Umbrii, jedną godzinę od Rzymu, w prowincji Perugia. Stoi na wzgórzu, majątek oferuje wspaniałe widoki na okoliczne wyżyny. Wspaniały luksusowy dom na sprzedaż znajduje się w spokojnym miejscu i całkowicie zanurzonym w przyrodzie, nadaje się dla każdego, kto chce żyć w kontakcie z naturą i spędzać chwile relaksu, z dala od zgiełku miasta.
Urządzona w rustykalnym i biednym stylu, luksusowa nieruchomość na sprzedaż jest esencją dobrego smaku i mocnych punktów. Antyczne podłogi z terakoty, które dobrze komponują się z kolorem bordowym ścian salonu, drewniane belki i dwa piękne kominki nadają dodatkowe poczucie ciepła i ekstremalnych warunków życia, zarówno latem, jak i w zimie. Struktura prestiżowego budynku zawiera: pięć sypialni, trzy łazienki, dwa salony, mały salon, jadalnię, kuchnię, pralnię i łazienkę na dole. Imponujący łukowy portyk luksusowej willi, okazuje się być idealnym miejscem na świeżym powietrzu w towarzystwie, w cieniu i chroniąc się od ciepła letnich dni. Dawno, dawno temu, w piwnicy, znalazł przestrzeń sklep. Niedaleko urokliwego luksusowego domu w malowniczej okolicy, stoi basen o wielkość 16x4m, zbudowany na lądzie między pięknymi drzewami. Otaczające pole jest częściowo porośnięte winoroślą, częściowo roślinami i częściowo lasem.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Powierzchnia: jedna godzina z Rzymu

Typologia: Luksusowy dom na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2,5 ha
 
Willa: 400 mq
Pokoje: 5
Łazienki: 3
Salon: 3
Jadalnie
Kuchnia
 
Basen
Piwnica
Portyk
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Umbria – Perugia: Arezzo 40 km - Perugia 50 km - Asyż 60 km - Jezioro Trasimeno 60 km – klub golfowy 8 km - termy 5 km – lotnisko Perugia 48 km - zjazd z autostrady: A1 Arezzo km 13.

Ref: 0429
cena: Do 2,5mil

domy na sprzedaż

luksusowy dom
luksusowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Godzinę od Rzymu

Umbria - Perugia: miasto w którym znajduje się elegancki luksusowy dom jest nadal otoczone murami z okresu od XVI wieku, znajduje się w północnej części Umbrii, na niewielkim wzgórzu, rozciąga się wzdłuż doliny Tybru. Po ciężkiej grabieży i zniszczeniach podczas najazdów barbarzyńców, zostało przebudowane przez biskupa. W średniowiecznym okresie przemian w Perugii, Florencji i Kościoła, przeszło na stałe w ręce papiestwa w XVI wieku, w czasach Cezara Borgii.
Cenna historyczna przeszłość, sztuka i religia miejscowości jedną godzinę od Rzymu, gdzie znajduje się luksusowy dom na sprzedaż, świadczą o sugestywności najstarszych budynków, które były miejscami starych struktur administracyjnych. Wśród nich, Pałac del Podesta, od baroku, i Ratusz, należący do stylu gotyckiego. Renesans ożywia święta i festiwale (w tym festiwal trufli, święto czekolady, wina i różnych degustacji oliwy z oliwek) i inne tradycyjne inicjatywy, podczas których jesteśmy świadkami w pokazach rzemiosła i rolnictwa, które świadczą o tożsamości i korzeniach Umbrii i stanowią potężną atrakcję dla turystów z całego świata. Turystyka z pewnością wzmocniona jest poprzez pobliskie termy, cenione i uznane na całym terytorium Włoch. Odwiedzić artystyczne piękna, przejść przez następujące ścieżki edukacyjne, ciesząc się wspaniałym środowiskiem naturalnym, a następnie zrelaksować się i cieszyć się zdrowiem oferowanym przez centrum termalne, kilka kilometrów od luksusowej nieruchomości na sprzedaż, dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, uzyskało stan Term Pierwszej Kategorii Super.