LUKSUSOWY APARTAMENT WE FLORENCJI

16 zdjęć
W centrum Florencji, w pobliżu Duomo, Piazza della Signoria i Piazza della Repubblica znajduje się na sprzedaż piękny, luksusowy apartament z około 110 metrami kwadratowymi na pierwszym piętrze zabytkowego budynku w centrum stolicy Toskanii.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż jest w budynku z windą i jest rozmieszczona na jednym piętrze. Wejście otwiera się na mały korytarz, który prowadzi bezpośrednio do przestronnego salonu, w pełni wyposażonego w zasłony kardynalskiej czerwieni i złota adamaszku. Środowisko ma duże okno z widokiem na piękne miasto, i drewniane schody prowadzące do antresoli umeblowanej sofą i stolikiem do gier.
Salon luksusowego domu na sprzedaż w centrum Florencji, uzupełniają łazienka i kuchnia, która jest dostępna poprzez przesuwne z drewna nieprzezroczystego szkła drzwi. Małe wejście prowadzi do części sypialnej w której znajduje się łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz trzy sypialnie, dwie z loftem, które są elegancko urządzone z sofami i małymi stolikami.
Nieruchomość jest ozdobiona luksusowymi wykończeniami i podwieszanymi sufitami zdobionymi ręcznie w klasycznym florenckim stylu z końca XVIII w., typowym dla toskańskich willi.
Na podłogach parkiet i ściany pomalowane metodą gąbki w kolorze kremu i błękitu nieba sprawiają, że pomieszczenia staje się ciepłe i przytulne.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż prestiżowych nieruchomości - wille w Toskanii
Powierzchni pewnętrzna: 110 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salon: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 1

 
Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - lotnisko Florencja 5 km - zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.

Ref: 0194
cena: € 690.000

luksusowe domy sprzedaż

zamek toskania
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania – Florencja: jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową.
Oprócz Uffizi, Florencja ma inne muzea, które byłyby główną atrakcją artystyczną w prawie każdym innym dużym mieście, mieszkańcy Florencji posiadają doskonały przykład artystycznego piękna zarówno kobiecy jak i męski: Venere Botticellego i Dawid Michała Anioła. Lewy brzeg rzeki Arno, Oltrarno, jest obszarem, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą dawnej Florencji, w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci. Ale istnieje wiele literackich odniesień na terenie całego miasta: od dzielnic domów-wież, które zainspirowały wersety Dante Alighieri, spokój willi Medyceuszy, gdzie spotykali się uczestnicy akademii neoplatońskiej Lorenza Magnifico, do teatrów Pergola i Ogrodu Boboli.