LUKSUSOWY APARTAMENT WE FLORENCJI

6 zdjęć
Prestiżowy, luksusowy apartament, teraz na sprzedaż we Florencji, znajduje się w ważnym budynku klasy kupieckiej z XIV wieku. Budynek jest przykładem toskańskiej willi, która ma nieocenioną wartość historyczną i architektoniczną, niegdyś znana jako Palazzo del Bembo, wieże obejmują niewielki plac w samym sercu Florencji.
Oryginalna konstrukcja budynku jest przypisana Arnolfo di Cambio rozbudowę XV wieku powierzono Brunelleschi, który był w tym czasie na czele budowy kopuły Katedry na Duomo. Ta retrukturyzacja objęła kilka pomieszczeń znajdujących się w luksusowym domu na sprzedaż we Włoszech, pokryte sklepienia i lunety na wspornikach w kamieniu na końcu faktury; „świadkami” oryginalnego średniowiecznego budynku pozostają jednak w dziedziniec i sąsiednie obszary, kamienne wsporniki i silne ośmioboczne filary z kapitałów w stylu gotyckim.
Willa luxury, w której mieści się apartament na sprzedaż we Florencji podlega ochronie przez Ministerstwo Dziedzictwa Kulturowego i Ochrony Środowiska, w związku z tym, odbudowa była silnie konserwatywna w celu odnowienia form i orginalnych materiałów.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z windą, obejmuje 170 metrów kwadratowych, charakteryzuje się ogromnym i eleganckim salonem z pięknym widokiem na zabytkowe centrum miasta i wspaniałe sklepienia na suficie.
Apartament składa się z przedpokoju i podwójnego wejścia gdzie znajduje się również łazienka, duża kuchnia i duży salon z sklepieniem, umeblowany loft może być używany jako studio lub salon z sypialnią z podwójnym łóżkiem, jeden pokój, łazienka i pralnia na półpiętrze.
Każda przestrzeń w willi na sprzedaż we Florencji posiada prestiżowe wykończenia, od parkietem do ręcznie kutych poręczy przez kowala – rzemieślnika do odrestaurowanych drzwi wewnętrznych z ościeżnicami z kamienia. Nie brakuje nowoczesnego komfortu jak drzwi pancerne, system satelitarny, system alarmowy i kontrola energetyczna.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Wille luxury – toskańskie wille
Powierzchnia wewnętrzna: 265 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 1

pomieszczenia pomocnicze: 4

Miejsca parkingowe: 2
2 piwnice
 
 
Toskania: Florencja - Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – wyciągi narciarskie - Monte Abetone 48 km - Golf Club Ugolino - Florencja 10 km - Montecatini Terme 35 km - lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: A1/A11 Firenze Nord 2 km,

Ref: 0127
cena: € 2.400.000

domy i wille na sprzedaż

posiadłości w toskanii
sprzedaż wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.