LUKSUSOWY APARTAMENT W WILLI WE FLORENCJI

41 zdjęć

Położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy Toskanii, luksusowy apartament na sprzedaż we Florencji posiada ogromny prestiż.
Zajmuje miejsce na głównym piętrze słynnej historycznej XV-wiecznej willi, jest obecnie podzielony na trzy jednostki niezależne od siebie.
Piękna willa, wspomniana kilkakrotnie w księgach z tego obszaru, należała pierwotnie do rodziny Galilei, posiada wyrafinowaną fasadę z końca XVII wieku, co jest rzadkością w panoramie architektonicznej Florencji.
Apartament na sprzedaż zajmuje powierzchnię około 440 metrów kwadratowych, składa się z eleganckiego i przestronnego przedpokoju, pokoju o 90 metrach kwadratowych brutto, dawniej używanej do organizowania przyjęć, mniejszy salon z oryginalnym kominkiem w stiuku z pierwszej połowy XVIII wieku, funkcjonalnej kuchni, dużej jadalni, garderoby, trzech sypialni z trzema łazienkami, dodatkowej sypialni.
Znajdziemy tu również lokale techniczne typowe dla rezydencji z okresu, takich jak: pralnia, piwnice, dodatkowe pomieszczenia. Powierzchnia użytkowa ma dodatkowych 130 metrów kwadratowych poddaszy mieszkalnych.
Wyposażenia wnętrz są oryginalne, przywołują ponadczasowy urok i wartość tego typu nieruchomości.
Luksusowa nieruchomość jest uzupełniona zewnętrznie pięknym ogrodem włoskim, który rozciąga się na 5000 metrów kwadratowych, z żywopłotami bukszpanu i dekoracyjnymi cyprysami oraz wewnętrznym dziedzińcem oprócz prywatnego garażu.
Ten królewski apartament to prawdziwa, niezwykłe wyjątkowość, a także cenna okazja dla tych, którzy chcą żyć we włoskim mieście uroku takim jak Florencja.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja

Typologia: Luksusowy apartament w zabytkowej willi

Powierzchnia wewnętrzna: 570 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

4 sypialnie
3 łazienki
2 salony
Pomieszczenia techniczne
Poddasza mieszkalne: 130 mq
Ogród włoski
Wewnętrzny dziedziniec
Prywatny garaż

Toskania – Florencja: Florencja 5 km - Lucca 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km - Forte dei Marmi 65 km  - Monte Abetone 50 km - Termy Montecatini 20 km  - lotnisko Florencja km  20.

Ref: 0991
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy apartament

historyczna willa
apartament florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.