LUKSUSOWY APARTAMENT W SERCU LUCCA

9 zdjęć
W samym sercu słynnego i pięknego miasta Lucca, jednego z najpiękniejszych miast Toskanii, jest sprzedaż część zabytkowej willi z XVI w. o dużej wartości historyczno-artystycznej, była ona dawniej własnością arystokratycznych rodzin.
Ten luksusowy apartament znajduje się w historycznym centrum Lucca, dzięki żmudnym pracom restrukturyzacyjnym zachowało urok i piękno, które kiedyś posiadało. Wnętrza są ozdobione pięknymi freskami i kasetonowymi sufitami z drewnianymi belkami ozdobionymi najlepszymi wykończeniami. Główne wejście do domu na sprzedaż w centrum Lucca wychodzi na patio o ekskluzywnym pięknie, podczas gdy drugie wejście przylega do murów miejskich i wychodzi na ogród o 1200 metrów kwadratowych częściowo wykorzystywanych jako parking. Luksusowy apartament ma powierzchnię 153 metrów kwadratowych i znajduje się na trzecim piętrze willi na sprzedaż w Toskanii. Składa się z dwóch sypialni, trzech łazienek, kuchni i salonu. Na szczególną uwagę zasługuje wspaniała altana na dachu, która posiada ciepły i przytulny salon.
Nieruchomość kompletuje lokal używany jako piwnica.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Wille Lucca - Wille na sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 153 mq

Pokoje: 2
Łazienki: 3
Salony: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2
Altanka
Piwnica

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Lucca 3 km.

Ref: 0202C
cena: Do 2,5mil

epokowy majątek

prestiżowa willa
domy i wille na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji.
Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzysało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.