LUKSUSOWY APARTAMENT W CENTRUM LUCCA

14 zdjęć
Położone w samym sercu zabytkowego centrum Lucca, zaledwie kilka kroków od katedry Duomo di San Martino jest na sprzedaż to piękne poddasze.
Luksusowy apartament na sprzedaż w Lucca znajduje się w typowej toskańskiej luksusowej willi niedawno odnowionej i ma powierzchnię 80 metrów kwadratowych.
Prestiżowy dom jest rozplanowany na dwóch piętrach, na trzecim i czwartym piętrze w budynku z windą.
Trzecie piętro składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni, podczas gdy czwarte piętro jest zajęte przez salon z aneksem kuchennym.
Ten ostatni ma duże okna ze wszystkich czterech stron, które dają piękny widok na centrum Lucca z Aniołem Katedry św Michała i Wieżę Godzin.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Prestiżowe domy - wille Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 80 mq
 
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 1

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 4 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club Lappato 5 km - termy 18 km – ośrodki narciarskie 48 km - lotnisko Piza 39 km – zjazd z autostrady: Capannori 15 km.

Ref: 0159
cena: Do 2,5mil

willa luxury

country house
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem, w tym okresie zostaje wybudowanych wile prestiżowych willi. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.