LUKSUSOWY APARTAMENT W CENTRUM FLORENCJI

15 zdjęć
Prestiżowy luksusowy apartament, położony w zabytkowym budynku, który należał do klasy kupieckiej XIV wieku, dziś miejsce na sprzedaż w centrum Florencji. Toskańska willa, zawiera nieruchomość, która ma nieocenioną architektoniczną wartość historyczną, niegdyś znana jako Palazzo del Bembo, wieże są wyposażone w mały plac w sercu Toskanii. Oryginalna konstrukcja budynku jest przypisana Arnolfo di Cambio rozbudowę XV wieku powierzono Brunelleschi, który był w tym czasie na czele budowy kopuły Katedry na Duomo. Ta retrukturyzacja objęła kilka pomieszczeń znajdujących się w luksusowym domu na sprzedaż we Włoszech, pokryte sklepienia i lunety na wspornikach w kamieniu na końcu faktury; „świadkami” oryginalnego średniowiecznego budynku pozostają jednak w dziedziniec i sąsiednie obszary, kamienne wsporniki i silne ośmioboczne filary z kapitałów w stylu gotyckim.
Luksusowy apartament na sprzedaż we Florencji, znajduje się na drugim piętrze, rozciąga się na 170 metrów kwadratowych, charakteryzuje się dużym i eleganckim salonem z pięknym widokiem na zabytkowe centrum miasta i wspaniałe sklepienia na suficie. Składa się z przedpokoju i podwójnego wejścia gdzie znajduje się również łazienka, duża kuchnia i duży salon ze sklepieniami na suficie, loft jest umeblowany i używany jako studio lub salon i sypialnia z podwójnym łóżkiem, jeden pokój, łazienka i pralnia na półpiętrze. Każdy pokój w domu na sprzedaż w Toskanii ma wykończenia wysokiej jakości, od desek parkietu do marmuru na ścianach, balustrady i schody wykonane ręcznie przez kowalaod  wewnętrznych ościeży drzwi w pięknie odrestaurowanym kamieniu. Nie brakuje nowoczesnego komfortu jak drzwi pancerne, system satelitarny, system alarmowy i kontrola energetyczna.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Stare Miasto

Typologia: sprzedaż luksusowych domów – wille toskańskie
Powierzchnia wewnętrzna: 200 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Pokój dzienny: 2

Pokoje pomocnicze: 5

Meble antresola

Toskania – Florencja: Lucca: 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – wyciągi narciarskie - Monte Abetone 48 km - Golf Club Ugolino - Florencja 10 km - Montecatini Terme 35 km - lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: A1/A11 Firenze Nord 2 km.
 

Ref: 2125
cena: Do 2,5mil

luksusowa nieruchomość sprzedaż

prestiżowa willa
real estate włochy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.