LUKSUSOWY APARTAMENT NAD JEZIOREM COMO

73 zdjęć

Ten luksusowy apartament w willi na sprzedaż znajduje się w wyjątkowej nieruchomości, na cyplu z widokiem na miasto Como. Willa, wybudowana na początku '900, była przedmiotem starannej renowacji dwadzieścia lat temu, a obecnie jest jedną z najbardziej prestiżowych luksusowych rezydencji panoramy Como, z pięknym widokiem 360 stopni na jezioro i całe miasto.
Jest on dostępny przez krótką prywatną drogę chronionego parku krajobrazowego, z różnymi gatunkami roślin i krzewów, zadbanych drzew iglastych i drzew owocowych.
Zewnętrznie wita nas wspaniały basen, zwany dziełem sztuki z magazynów dzięki strategicznej lokalizacji, doskonale zorientowany zgodnie z ruchem słońca, z garderobą, łazienką, sauną, łaźnią turecką i piękną altaną całkowicie kutą z żelaza art nouveau. Ogród ma powierzchnię około trzech tysięcy metrów kwadratowych i posiada piękną szklarnię, wysokie drzewa i różne pomieszczenia pomocnicze, oprócz dużej werandy wokół domu, która dodaje mu uroku i wdzięku.
Wnętrze składa się z piętra o około 550 metrach kwadratowych, w którym z harmonijny sposób łączy się część dzienna i sypialną: jedno z wejść prowadzi do dużej kuchni na krótkim boku budynku, następnie na prostopadłej stronie znajdziemy jadalnię z widokiem na park i jezioro, gabinet, łazienkę i schody prowadzące do piwnicy z łazienką, pralnią i pokojem przeznaczonym na narzędzia. Idąc po schodach, drugie piętro jest zajęte przez dwie duże sypialnie z ich łazienkami. Idąc korytarzem łączącym jadalnię z kuchnią możemy podziwiać prawdziwą strukturę stylu z XX wieku apartamentu w Como, z którego możemy docenić główne wejście i atrium z dużymi otworami; salon posiada antyczny i cenny kominek.
Na placu znajduje się dziesięć ekskluzywnych miejsc parkingowych, a także trzy potrójne garaże na terenie parku.
Willa w której mieści się mieszkanie na sprzedaż jest wyposażona w każdy możliwy komfort i najbardziej nowoczesny system instalacji, posiada wyłącznie wysokiej jakości materiały, które zostały utrzymane i starannie zachowane przez lata: podłogi, ściany, drewniane panele i marmurowe łazienki z podłogi z terakoty, piwnicę i taras w naturalnej terakocie. Niektóre pokoje posiadają freski z oryginalnymi epokowymi obrazami z okresu budowy luksusowych rezydencji.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Como

Typologia: luksusowy apartament w willi

Powierzchnia wewnętrzna: 687 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq

Widok na jezioro
Prestiżowe wykończenia
Epokowe freski
Podłogi z terakoty
Basen z szatniami i spa
Altana / wyposażona kuchnia
Szklarnia
Pomieszczenia techniczne
3 potrójne garaże: 108 mq
10 miejsc parkingowych

Lombardia - jezioro Como. Como 3 km - Lecco 25 km - Mediolan 42 km - Varese 20 km - Monza 32 km - Lugano 20 km - Verbania 40 km.

Ref: 0794
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille w como

luksusowe apartamenti w como
wille jeziora

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Como

Jezioro Como jest naturalnym jeziorem w Lombardii, pochodzi z głębokich wykopów rzecznych i modelowane przez powtarzające się zlodowacenia. Trzecie włoskie jezioro jako powierzchnia i pierwsze pod względem obwodu, jest znane z charakterystycznej formy o kształcie odwróconej litery „Y”.
Wypoczywali tu w 800 roku najwięksi poeci romantyzmu, od Alessandro Manzoni do Stendhala, od George’a Gordona Byrona do Franza Liszta, jest jednym z najpiękniejszych miejsc włoskiego krajobrazu.
Jeśli kiedyś jeziora przyciągały uwagę poetów, są teraz coraz bardziej cenione przez osobistości vip jet-set krajowe i międzynarodowe. Z tego powodu są one również domem wspaniałych luksusowych willi, coraz bardziej poszukiwanych przez klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych.
Zakochać się w podobnej lokalizacji, z idealnym klimatem i malowniczym krajobrazem, kolorowym i pachnącym, jest to naprawdę nieuniknione i z tego powodu, wille nad jeziorami cieszą się coraz większym popytem i chęcią posiadania.