LUKSUSOWY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

11 zdjęć
Położony w jednej z najbardziej wyrafinowanych budynków we Florencji, o bogatej historii i sztuce, ten apartament ze 140 metrami kwadratowmi jest na sprzedaż we Włoszech. Jego idealna lokalizacja, w zabytkowym budynku w centrum miasta, kilka kroków od katedry Duomo i Campanile, sprawiło, że budynek, w ciągu lat, został wybrana jako posiadłość wybitnych i szlachetnych rodzin tego obszaru.
Przechodząc przez główną bramę, można dostać się do pięknej loggi z pięciu świateł, z widokiem na ogród, posiada cztery okna z dużymi zwojami na górnych bokach i fascynujące freski z groteskami i alegorycznymi figurami.
Luksusowy apartament na sprzedaż we Włoszech składa się z przedpokoju, który przez portal z jasnego kamienia prowadzi do jadalni z łukowatym sufitem. W jadalni znajdują się trzy otwory: podwójne drzwi, które prowadzą do loggi z freskami, która odsłania piękno wewnętrznego ogrodu; podwójne drzwi, które prowadzą do kuchni; drzwi, które prwadzą do salonu.
Ten duży salon ma sufit całkowicie z freskami z alegorycznymi motywami o wielkim efekcie wizualnym. Z salonu można dojść do głównej łazienki w marmurze jak i do sypialni z freskami na suficie wykonanymi przez Bernardino Poccetti z pięknymi, bezcennymi groteskami.
Niedawny remont przeprowadzony w związku z Nadzorem Dziedzictwa Kulturowego Miasta Florencji i Muzeów Florencji, danej nieruchomości interes historyczny, artystyczny i kulturalny, sprawiając że apartament na sprzedaż we Florencji jest nieruchomością o ekstremalnej wartości i nieskończonym uroku.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: centrum Florencji


Typologia: luksusowe apartamenty - nieruchomości we Florencji


Powierzchnia wewnętrzna: 140 mq


Loggia
Ogród wewnętrzny
Salony i pokoje z freskami
Marmurowe łazienki


Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – klub golfowy 10 km - termy 35 km – lotnisko Florencja 5 km.

Ref: 0826
cena: € 1.200.000

luksusowe apartamenty

prestiżowa nieruchomość
luksusowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja. Florencja, siedzba luksusowego apartamentu na sprzedaż, jest powszechnie znana jako miasto sztuki z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską tętniącą życiem.
Serce Florencji Piazza del Duomo, gdzie znajduje się katedra Santa Maria del Fiore (lepiej znana przez prosty epitetem „Duomo”) z imponującą kopułą Brunelleschiego, towarzyszącej jej dzwonnicy i baptysterium San Giovanni z jego słynnymi drzwiami0 z brązu. Dalej, Piazza della Signoria pokazuje się z prestiżowym Palazzo Vecchio i Galerii Uffizi.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii, zajmuje miejsce w historii Florencji. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z osobliwymi sklepami jubilerskimi w domach zbudowanych na nim.
Jest jasne, że w tym miejscu absolutnego piękna, popyt na nieruchomości jest wieczny i zawsze aktywny… i Florencja, z jej willami i apartamentami z pewnością nie zawiedzie oczekiwań tych, którzy pragną żyć w tym raju na ziemi.