LUKSUSOWY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W WENECJI

22 zdjęć
W zdecydowanie ekskluzywnym miejscu w samym sercu pięknej i unikalnej Wenecji, znajduje się luksusowy apartament na sprzedaż.
Mieści się w prestiżowym i ekskluzywnym czteropiętrowym budynku, gdzie na każdym piętrza został zbudowany jeden apartament, ten ekskluzywny apartament znajduje się na najwyższym piętrze (w budynku z windą).
Składa się w sumie ze 155 metrów kwadratowych. Mieszkannie w Wenecji posiada również dwa piękne tarasy o 18 i 7,5 metrach kwadratowych, które pozwalają na zapierający dech w piersiach widok na lagunę: wzrok może tu swobodnie wędrować w 180 ° od Lido w Wenecji do ogrodów w Biennale, od wyspy San Giorgio do kanału Giudecca, od Grande kanału na Plac Św. Marka.
Mieszkanie na sprzedaż we Włoszech składa się z kuchni, dużego salonu z szerokimi oknami skierowanymi na plac Św. Marka, 3 przestronnych sypialni, 2 łazienek, przestronnego strychu (poddasze) i pokrytego dachu o 20 metrach kwadratowych. Nawet z drugiej części domu widok jest bez wątpienia niesamowity.
Stylowo i elegancko urządzone mieszkanie posiada weneckie okna i drzwi w idealnym stanie, drobne marmurowe podłogi i wypracowany parkiet, wyrafinowane szczegóły projektu i detale o wielkiej wartości.
Doskonały stan nieruchomości i wyjątkowe miejsce w którym się znajduje zapewniają, że ten apartament na sprzedaż w Wenecji to klejnot architektury położony w jednym z najpiękniejszych miast Włoch.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Wenecja
Lokalizacja: Wenecja

Typologia: apartament Wenecja - apartament na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 155 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

Taras 18 mq
Taras 7,5 mq
Altana 20 mq

Kuchnia
Salon
3 sypialnie
2 łazienki
Solarium na poddaszu

Veneto – Wenecja: Chioggia 25 km - Murano 3 km - Jesolo 25 km - Mestre 8 km - Padwa 35 km Treviso 25 km - Vicenza60 km.

Ref: 0515
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowy apartament

apartamenty na sprzedaż
luksusowe mieszkania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Veneto - Wenecja: luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w sercu Wenwcji, niesamowitym miejscu. Wyjątkowość Wenecji, miasta o bogatej historii i penetrowane przez wiele czynników, przejawia się również w pracach wielkich mistrzów takich jak Tycjan, Giorgione, Veronese.  Wychodząc od mostu Rialto do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, można przejść przez ogromny plac, słynny przez swoje gotyckie budynki, parady karnawałowe i występy w plenerze podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Sercem Wenecji jest bez wątpienia Piazza San Marco. Słynna bazylika stoi na środku placu, jest w złotym kolorze i pokryta mozaikami, które opowiadają historię Wenecji, wraz ze wspaniałymi płaskorzeźbami przedstawiającymi miesiące w roku. Nad głównym wejściem, cztery konie z brązu z Konstantynopola przypominją czwartą krucjatę, w 1204. Obok bazyliki znajduje się Pałac Książęcy: jednoczy je Porta della Carta, wspaniała praca Bartolomeo Bon. Na przeciwko Pałacu Ducale jest dzwonnica San Marco, wybudowany w 1173 jako latarnia dla żeglarzy, została przywrócona przez Bartolomeo Bon w XV wieku. Upadła 14 lipca 1902 i została całkowicie przebudowana. Loggia z czerwonego marmuru z Werony jest dziełem Jacopo Sansovino, na nim znajdują się płaskorzeźby przedstawiające alegorie z Republiki Leone. Innym symbolem miasta jest most Rialto, zaprojektowany przez Antonio da Ponte, został zbudowany w 1591 r. Był to jedyny sposób na przekroczenie Wielkiego Kanału na pieszo: w rzeczywistości był tylko mostem do 1854 roku, kiedy to został wybudowany most dell’Accademia.