LUKSUSOWY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W VIAREGGIO

27 zdjęć

Ten elegancki, luksusowy apartament na sprzedaż w Viareggio znajduje się zaledwie kilka metrów od morza, z którego można cieszyć się panoramicznym widokiem na okolicę.
Mieszkanie, które znajduje się na siódmym i ostatnim piętrze budynku, pozwala na niepowtarzalny widok na okolicę i wybrzeże Viareggio.
Powierzchnia wewnętrzna to 120 metrów kwadratowych plus dwa tarasy, jeden z 18 metrami kwadratowymi zawartych w mieszkaniu, a drugi z 24 metrami kwadratowymi na płaskim dachu.
Przy wejściu do budynku znajduje się piękna, otwarta kuchnia z widokiem na dużą jadalnię / salon w jasnych kolorach, z widokiem na morze.
Poniżej znajdują się trzy sypialnie, dwa pokoje dwuosobowe i jeden pojedyńczy, z dwoma łazienkami.
Wnętrza są wyjątkowo jasne, przestronne i przewiewne, ogólnie harmonijne rozłożone i gościnne.
Wysokość, na której znajduje się nieruchomość zapewnia dużą prywatność i ochronę przed hałasem z ulicy lub z plaży znajdujących się poniżej.
Niedawno odnowiony, luksusowe poddasze posiada bardzo dogodną lokalizację i użyteczność, w ekskluzywnej lokalizacji Versilia, która przez lata nigdy nie utraciła wielkości i nadal jest jedną z najbardziej znanych, szukanych i docenianych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca
Miasto: Viareggio

Typologia: poddasze - luksusowy apartament

Powierzchnia wewnętrzna: 162 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

2 tarasy
2 dwuosobowe pokoje
1 pokój jednoosobowy
2 łazienki
Kuchnia
Duży salon

Viareggio: Forte dei Marmi 2 km - Piza 20 km - lotnisko Piza 25 km - Lucca 21 km - Florencja 80 km - kąpieliska termalne 1 km.

Ref: 1035
cena: Od 2,5mil do 5mil

strych versilia

apartamenty viareggio
sprzedaż apartamentu viareggio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Viareggio

Elegancka i wytworna, Viareggio jest jednym z najbardziej znanych kurortów na wybrzeżu Toskanii. Przeznaczona dla światowej elitarnej turystyki, znajduje się tylko dwa kilometry od najmodniejszej Forte dei Marmi. Lampy nocne Toskanii ustępują miiejscowemu kolorowemu krajobrazowi w lecie, pięknym zachodom słońca i spokoju w zimie. Viareggio, wypełnione jest luksusowymi willami, przez cały rok jest w stanie zaoferować atrakcje turystyczne: fuzja między zielonymi wzgórzami i lasami sosnowymi i błękitnym morzem Toskanii sprawiają, że krajobraz jest niepowtarzalnym, wraz ze znanym Karnawałem o XIX-wiecznym pochodzeniu, architekturą secesji i art déco swoich budynków, znanych przez Galileo Chini, Lorenzo Viani i P.B. Shelley.
Nazwa miejsca pochodzi od wieży Via Regia, która została zbudowana przez mieszkańców Lucca około XV wieku, kiedy to port w mieście rozpoczął życie i rozwinął się handel: morze było trampoliną do budowy łodzi używanych przez rybaków, teraz w tym samym miejscu budowane są łodzie i jachty o dużym prestiżu.