LUKSUSOWY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

14 zdjęć
Prestiżowa nieruchomość znajduje się na sprzedaż w zabytkowym centrum Lucca, mieści się w części rezydencji sięgającej XIV wieku. Ten luksusowy apartament, który rozprzestrzenia się na powierzchni 200 metrów kwadratowych, znajduje się na pierwszym piętrze w ekskluzywnym budynku na sprzedaż w Toskanii obsługiwanym przez windę.
Wnętrza nieruchomości na sprzedaż, zawarte w tej luksusowej willi, posiadają dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnię oraz duży salon ozdobiony kasetonowym sufitem. Należy podkreślić, że z okien apartamentu roztacza się piękny widok na dachy zabytkowego toskańskiego miasta. W ciągu ostatniego stulecia cały budynek był przedmiotem różnych restrukturyzacji, które przewidziały odzyskanie i wzmocnienie, poprzez podział prestiżowej nieruchomości na prestiżowe i elganckie apartamenty, które zachowują wszystkie cechy historyczno-architektoniczne już istniejące i które integrują się do perfekcji ze wszystkimi dziełami innowacji, które opracowały technologiczną konstrukcję.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: luksusowe wille na sprzedaż – epokowa rezydencja
Powierzchnia wewnętrzna: 197 mq


Pokoje: 2
Łazienki: 2
Salony: 1
Kuchnia: 1


inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2

Piwnica: 10 mq

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Lucca 3 km.

Ref: 2202G
cena: Do 2,5mil

prestiżowe wille

willa w forte dei marmi
firma winiarska

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne.
Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji.
Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzysało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.