LUKSUSOWY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W LUCCA

38 zdjęć

Znajduje się w zabytkowym budynku z 1500 roku, w najbardziej ekskluzywnej części miasta z widokiem na Wieżę Guinigi i Plac Anfiteatro, jest na sprzedaż stylowy, luksusowy apartament w Lucca.
Nieruchomość, która znajduje się na drugim piętrze, posiada duże i jasne przestrzenie, powierzchnia mierzy 468 metrów kwadratowych, z czego 115 metrów kwadratowych loftów, rozproszonych w bardzo funkcjonalny sposób i urządzonych ze smakiem i wyrafinowaniem.
Wysokie, zdobione sufity są charakterystyczną cechą tej luksusowej rezydencji: posiadają od 3,80 do 5,70 metrów i oferują szerokie pomieszczenia oraz miejsca na dodatkowe pokoje na poddaszu. Drewniane belki dają ciepło, tworzą piękny kontrast z nowoczesnymi liniami w salonie.
Dostępne są cztery sypialnie, z których dwie na poddaszu, mają one część wypoczynkową w przedsionku; oprócz nich znajdziemy również cztery łazienki z nowoczesnym wzornictwem i bogatymi zdobieniami z mozaiki, dwa duże salony, garderoby, kuchnię i jadalnię, a także pomieszczenia pomocnicze, w tym pralnię. Drzwi i ściany posiadają motywy dekoracyjne w stylu miasta Lucca, które personalizują środowisko i sprawiają, że staje się on przyjemnym i relaksującym.
Zewnętrznie apartament na sprzedaż ma możliwość instalacji windy. Istnieją dwa miejsca parkingowe w prywatnym garażu.
Nieruchomość o dużej wartości w jednej z najbardziej kochanych i popularnych lokalizacji w Toskanii, której wyjątkowość i oryginalność współgrają harmonijnie z kontekstem historycznym w którym się znajduje.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: luksusowy apartament

Powierzchnia wewnętrzna: 468 mq

4 pokoje
2 łazienki
2 salony
Garderoby
Kuchnia
Pomieszczenia pomocnicze
Podłogi z terakoty
Dekoracje w stylu Lucca
Poddasze
2 miejsca parkingowe
Możliwość budowy zewnętrznej windy
Widok na wewnętrzny dziedziniec z ogrodem i palmami

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Forte dei Marmi 20 km - Golf club Vicopelago 12 km – kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 30 km.

Ref: 1004
cena: Do 2,5mil

lucca

luksusowe apartamenty
wille w lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ten elegancki, luksusowy apartament znajduje się w Toskanii, w Lucca, mieście wiecznego piękna i słynnej historii: jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, ale prawdopodobnie jej znaczenie wywodzi się od etruskiego pochodzenia. Lucca, bogata w luksusowe własności i nieruchomości o wielkim historycznym prestiżu, zachowuje od zawsze wiele cech typowych dla starożytnych czasów: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Lombardi. Z biegiem lat, występowali tu różni władcy, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza, a jej znaczenie i wspaniałość występuje do dziś, sprawiając, że staje się jeną z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.