LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI W LIGURII

15 zdjęć
W miejscu naturalnej i archeologicznej na granicy Ligurii i Toskanii, znajduje się ten prawdziwy luksus o 343 metrach kwadratowych, wystawiony na sprzedaż, w całości otoczony bujną zielenią Val di Magra. Tutaj znajdziemy wyrafinowane i rustykalne wnętrze wraz z zewnętrznym smakiem - z kamiennych fasad i dachów ze starych płytek – tworzą one atrakcyjne i stylowe połączenie, co sprawia, że willa to wspaniały przykład tradycyjnej architektury, w Liguri. Urok tego luksusowego domu potęguje imponującą scenerią Alp Apuańskich, która zawiera powoduje, że jest to miejse klasy otoczone śródziemnomorską roślinnością i docierane przez głębokie wody zatoki Ligurii.
Willa na sprzedaż we Włoszech zbudowana jest z naturalnych materiałów, które pasują do kontekstu 1150 metrów kwadratowych ogrodu. Park całkowicie otacza tą luksusową willę na sprzedaż zdobiąc ją ozdobnymi roślinami, palmami, krzewami, liliami i czerwonymi truskawkami. Godny uwagi jest duży basen, położony na terenie willi, z widokiem na morze oferujący zapierającą dech w piersiach panoramę szczytów Apeninów Apuan podszyte białym śniegiem. W prestiżowym budynku, tawerna posiada elementy sztuki i współczesności, które tworzą propozycje innych czasów; parter, oprócz pralni posiada dwa wejścia i łazienkę dla gości, studio na dwóch poziomach, które gości jadalnię oraz przestronny salon, gdzie króluje styl artystów lat 70.  Taras prowadzi na piętro, gdzie dwie sypialnie z łazienką są uzupełnione dużą werandą z dostępem do parku i basenu w środku małych drewnianych schodów.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: La Spezia
Strefa: Cinque Terre
Lokalizacja: Morze

Typologia: willa w Ligurii - luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 343 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1150 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

oraz pomieszczenia pomocnicze i pomieszczenia techniczne

Panoramiczny basen: 35 mq
2 miejsca parkingowe
Zadaszenie

Liguria Portofino. Cinque Terre: 18 km - La Spezia: 15 km - Genua: 90 km - Forte dei Marmi: 35 km - Lucca: 55 km - Florencja: 100 km - Piza: 60 km - Park Narodowy Cinque Terre: 15 km - Park Narodowy Val di Magra: 6 km - lotnisko Piza: 63 km - zjazd z autostrady: “Cisa” - zjazd La Spezia - 8 km

Ref: 0009
cena: € 3.000.000

luksusowe wille

prestiżowe domy
sprzedaż wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cinque Terre

Na granicy między bogatymą Ligurią i piękną Toskanią: Spiaggioni, te kamienne tarasy, które uratowały grunty orne przed osuwiskami i erozja wody, rzucają się w oczy jako prawdziwe dzieła sztuki i oferują niezrównany widok na dużą część Parku Monte Marcello i długie, piaszczyste plaże przeplatające się na przemian z urwiskami z widokiem na morze w Punta Bianca, Punta Corvo i Portofino.
Wspaniała luksusowa willa za swoimi barkami otwiera się na małe wioski w górach i odkrycie nekropoli Ligurii w czwartym wieku przed naszą erą, wraz z rzymską willą ośrodka trzeciego wieku. Świadczą one o wielowiekowej historii, która przeszła przez ten pas ziemi, ukochanej przez intelektualistów i artystów wszechczasów, z Dante i Boccaccio aż do Kounnelis i Kossutha.
Pochodzenie wsi kilka kilometrów od słynnej Portofino, sięga 155 r. p.n.e., roku, w którym szlachcic rzymski, konsul Claudio Marcello pokonał apuan w tych krajach, w których  kilkaset lat później został zbudowany rdzeń wojskowego castrum Oryginalne wioski, które nadal odzwierciedlają strukturę miejską.
Elegancka wieś u ujścia rzeki Magra, gdzie znajduje się luksusowa willa na sprzedaż, przeszła pod berło Imperium Karolingów domeny papieskiej, Florencji, Pizy i Genui, został zapisany prowincji La Spezia.