LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI NA WYBRZEŻU TOSKANII

20 zdjęć
Ta typowa willa liberty na sprzedaż na wybrzeżu Toskanii, w pobliżu Forte dei Marmi, znajduje się w centrum, a jednocześnie, w odległości 100 metrów od promenady i samego morza. Do zapamiętania jest to, że ta luksusowa nieruchomość jest jednym z trzech najważniejszych w mieście Viareggio, w szczególności w zakresie architektonicznym i artystycznym.
Świetny przykład secesji początku '900, dom na sprzedaż 5 km od Forte dei Marmi ma coś w rodzaju „podpisu” z przodu, gdzie umieszczono fryz rodzimy mistrzów z napisem "hic manebimus optime" (z łaciny, „tutaj będzie nam dobrze”), by być świadkiem piękna i spokoju willi na sprzedaż w Toskanii. W rzeczywistości, pomimo centralnej lokalizacji, willa charakteryzuje się bezcennym spokojem, zachowanym i wzmocnionym przez tylny ogród, z piękną pergolą. Wewnątrz wszystkie pokoje willi zdobią oryginalne sztukaterie i listwy, a często również na ścianach obwodowych, dokładnie w pełnej zgodności kanonu arystokratycznego ze stylem epoki.
Parter posiada piękne dekoracje podłogowe z czerwonego marmuru portugalskiego z regularnymi dekoracjami z marmuru Carrara, który prowadzi do podwójnego salonu z oryginalnymi meblami paryskimi i pięknym białym marmurowym kominkiem.
Na pierwszym piętrze, szklany świetlik zapewnia naturalne światło odbite przez intensywne, białe marmurowe schody z balustradą z żelaza ręcznie kutą przez kowala.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Wille na sprzedaż w Toskanii - domy na sprzedaż w Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: 280 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 42 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Toskania: Forte dei Marmi 2 km - Piza 20 km - lotnisko Piza 25 km - Lucca 21 km - Florencja 80 km - termy 1 km - zjazdu z autostrady: A11, Viareggio 1 km.

Ref: 0119
cena: Do 2,5mil

wille na sprzedaż

historyczna rezydencja
forte dei marmi willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi - Viareggio: Eleganckie i wyrafinowane, Viareggio jest miastem na wybrzeżu Toskanii, wśród najbardziej znanej miejscowości turystycznej i światowej elity kilka km od bardziej znanego Forte dei Marmi. Lampki nocne ustąpują żywemu i barwnemu krajobrazowi w lecie, pięknym zachodom słońca i spokojem w zimie, ale Viareggio nie jest daleko od centrum uwagi, jest w stanie zaoferować wszystkie atrakcje turystyczne roku z kilku powodów: fuzja zielonych wzgórz i lasy sosnowe, błękitne morze sprawiają, że krajobraz jest wyjątkowy, wraz z jego karnawałem i eklektyczną architektura, Art Nouveau i Art Deco jego budynków, pośród których wędrował Galileo Chini, Lorenzo Viani i P.B. Shelley.
Jego nazwa pochodzi od wieży Via Regia, którą wznieśli mieszkańcy Lucca około XV wieku, gdy port, który zaczął funkcjonować dzięki ujściu rzeki Burlamacco, zaczyna się ożywać i zaczynają się pierwsze wymiany gospodarcze: morze, wielki sojusznik Viareggio, był ważnym punktem do rozpoczęcia budowy łodzi używanych przez rybaków podczas gdy teraz, z drastyczną zmianą scenerii i filozofii gospodarczej, w tych samych stoczniach budowane są łodzie i jachty o najwyższej wartości. Inne kluczowe punkty to tradycyjny karnawał Viareggio, który narodził się w 1873 roku, wydarzenie, do którego miasto przygotowuje się przez cały rok i Nagroda Literatury, która została założona w 1929 roku przez Leonida Rapaci i która nadal śledzi ewolucję literatury włoskiej.