LUKSUSOWE MIESZKANIE W CENTRUM LUCCA

17 zdjęć
W historycznym centrum Lucca, jest wystawiony na sprzedaż dom o wielkim prestiżu znajdujący się w ważnej zabytkowej rezydencji pochodzącej z XIV wieku.
Ta willa w Lucca została zbudowana w odosobnionej części miasta i oferuje piękny widok na dachy zabytkowego centrum miasta. Pałac został zbudowany na pozostałościach rzymskiego muru i charakteryzuje go odizolowanie od otaczającej tkanki miejskiej. Luksusowe mieszkanie na sprzedaż w Toskanii ma dwa główne wejścia, które znajdują się po przeciwległych stronach. W ciągu ostatniego stulecia cały budynek był przedmiotem różnych restrukturyzacji, które zniekształciły oryginał. Restrukturyzacja przewidziała odzyskanie i umocnienie historyczno-architektonicznych cech całego kompleksu. Prace remontowe prowadzone były zgodnie z kanonami odnowy konserwatorskiej, dokonano wielu odkryć w całym budynku i zostały one zintegrowane do perfekcji ze wszystkimi dziełami innowacji, które rozwinęły technologię konstrukcji. Mieszkanie na sprzedaż w Lucca znajduje się na drugim piętrze budynku i rozciąga się na ponad 125 metrów kwadratowych. Składa się z dużego salonu, który otwiera się na jadalnię, kuchni, trzech sypialni i dwóch łazienek. Nieruchomość kompletuje lokal wykorzystywany jako piwnica o 10 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Epokowa rezydencja – Willa w Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 125 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 mq tarasu

Pokoje: 3
Łazienki: 2
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2

Piwnica: 10 mq

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Lucca 3 km.

Ref: 2202E
cena: Do 2,5mil

domy i wille na sprzedaż

sprzedam willę
domostwa w chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne.
Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji.
Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzysało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.