LUKSUSOWE DOMOSTWO WE FLORENCJI

12 zdjęć
W relaksujący krajobrazie wzgórz Toskanii, jest na sprzedaż luksusowy dom we Florencji, który ma powierzchnię 220 metrów kwadratowych i rozciąga się na ponad 3 ha ziemi lekko falistej i dysponuje basenem, gdzie można odpocząć. Położona w ciszy i zieleni, z szerokim i jasnym widokiem na dolinę, winnice, gaje oliwne i lasy, luksusowa willa znajduje się w strategicznej lokalizacji, gdyż znajduje się w niewielkiej odległości od miast i działalność kulturalnej.
Dom na sprzedaż we Włoszech rozprzestrzenia się na trzech poziomach, na parterze znajduje się sypialnia, salon, kuchnia, jadalnia, dwie łazienki i garaż oraz dwie piwnice.
Pierwsze piętro prestiżowego domu składa się z trzech sypialni i łazienki, a na drugim piętrze jest poddasze.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typ: cenne domy na sprzedaż - domy i gospodarstwa rolne na sprzedaż
Wewnętrzna powierzchnia: 220 m
Zewnętrzna powierzchnia: 3 ha
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
Życie: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
basen
garaż
Teren: 3 ha
 
Toskania: Florencja 6 km - Piza 90 km - Lucca 83 km - Montecatini Terme 52 km - Circolo Golf Ugolino 2 km - Grotta Giusti Terme & Hotel 52 km - Lotnisko Florencja 13 km – zjazd z autostrady: Firenze nord 11 km.

Ref: 0131
cena: Do 2,5mil

zamek na sprzedaż

wille florencja
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: wioska, gdzie znajdują się luksusowe wille, zbudowana prawdopodobnie w etruskiej wsi z nazwą Marm, zamienia się w trzecim wieku w miejsce handlu Toskanii. Później nazywana Quarto (odległość w milach z Florencji), niedawno w Quarto znaleziono pozostałości rzymskich willi i łaźni, miejsce przybiera swoją obecną nazwę. Nazwa Ripulae przypomina prace wodne wzniesione do obrony przed wylaniem Arno.
W XIII wieku, wieś w Toskanii, była siedziba Ligi Ripoli, jednej z 72 federacji społeczności, w której została ona podzielona przez wieś florencką. Liga Ripoli została założona przez większość plebati Ripoli i rozciągnięła się oprócz Arno aż do San Donato w Collina.
Terytorium w Toskanii, zawsze było przeznaczone na rolnictwo, rozszerzając się również na prawym brzegu rzeki Arno, zostało uznane za model zarządzania gospodarstwem. Repetti, w swoim „Słowniku geograficzno-fizyczno-historycznym Toskanii” (1833) definiuje „... ogród Florencji.. najsmaczniejszy, najbardziej owocny, najbardziej zaludniony przez wille ...”.
W 1774 nastąpił przełom pierwszej redukcji powierzchni miejscowości Florencja, potem następuje kolejny wiek, odliczenie przeciwnej strony Arno, a skończywszy na formacji Florencji i zmian w 900 roku, która dała obecne granice.