LUKSUSOWE DOMOSTWO W TOSKANII

20 zdjęć
- 17 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
Położona w samym sercu Toskanii, w otoczeniu wzgórz, jest na sprzedaż luksusowa posiadłość.
Główna willa rozciąga się na ponad 250 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznych. Dom posiada 4 luksusowe, nowoczesne, wygodne i funkcjonalne apartamenty wyposażone w rustykalne meble. Każdy apartament (są apartamenty dwupokojowe i apartamenty z dwoma sypialniami) jest niezależny i w pełni wyposażony i funkcjonalny. Wyrafinowanie, trzeźwość i smak z którymi zostały urządzone pokoje i apartamenty są w stanie spełnić każde żądanie.
Mieszkania na parterze z widokiem na podwórze, są idealne na kolacje z przyjaciółmi na świeżym powietrzu w ciepłe, letnie wieczory, ciesząc się widokiem na wzgórza Toskani oświetlonych przez zachód słońca. Sufity mieszkań na piętrze mają terakotę i kasztanowe belki, w typowym stylu toskańskim.
Posiadłość na sprzedaż jest otoczona przez sześć hektarów ziemi i oferuje wspaniały widok na winnice, gaje oliwne i dęby, typowe dla Toskani. Wszystko wokół domu posiada duży i zadbany ogród, który jest dostępny przez podjazd wyłożony starymi dębami. Przestrzenie wewnątrz są przyjemne z basenem 6 x 12 metrów, zaciniony cyprysami i dębami, i duży parking strzeżony dla samochodów osobowych.
W skład nieruchomości wchodzi depandance o 35 metrach kwadratowych.
Idealne miejsce, aby cieszyć się pięknym krajobrazem i skosztować typowych produktów z tych miejsc, luksusowa posiadłość posiada także 700 drzew oliwnych, rozrzuconych na trzech hektarach ziemi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia
Lokalizacja: Valdinievole

Typologia: luksusowa posiadłość - posiadłość na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha


Willa 250 mq
Depandance 35 mq
Obszar zewnętrzny 6 ha
Basen
Gaj oliwny


Toskania - Valdinievole.
Firenze 50 km; Piza 55 km; Lucca 41 km; Forte dei Marmi 69 km; Pistoia 15 km; termy 4 km; klub golfowy 3 km; Tennis Club 11 km; zjazd z autostrady A11, Firenze-Mare, Montecatini Terme 23 km.

Ref: 0454
cena: Do 2,5mil

domy i wille na sprzedaż

luksusowy dom
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Valdinievole

Toskania - Valdinievole.
Cicha ziemia Toskanii, Valdinievole zasłynęła w kraju w połowie XIX wieku wraz z odkryciem jaskini termalnych. W 1861 miasto zostało przyłączone do Królestwa Włoch przez króla Wiktora Emanuela II Savoia i rozwinęła się w XX wieku ze względu na termy i przemysł obuwniczy, stając się pół arystokracją czasów, które zakupiły luksusowe nieruchomości na tym obszarze jako letnie rezydencje.
Obszarze zaciszny i spokojny, nadal zachowuje te cechy udogodnień i przyjemności. W niewielkiej odległości od luksusowej nieruchomości na sprzedaż, dla miłośników sportu golfa i tenisa, jest znane pole golfowe z 18 dołkami i kilka kortów tenisowych, w malowniczej scenerii wzgórz Toskani.