LUKSUSOWE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

13 zdjęć
Ekskluzywna posiadłość mieści się w Toskanii, pięknej scenerii wzgórz Chianti w Siena i znajduje się dziś w sprzedaży. W obrębie wsi dominuje starożytny zamek z X wieku, stoi tu ten luksusowy dom wraz z ogrodem, w którym rodzi się uważna rekonstrukcja byłego proszkownia o obszarze 300 metrów kwadratowych, która ujawniła cechy rustykalnego stylu typowego dla Toskanii i luksusowej willi.
Willa w Siena, jest na wzgórzach Chianti, można z niej podziwiać piękne widoki na las, połacie cyprysów, gajów oliwnych i winnic, gdyż znajduje się między dwoma ważnymi zabytkami w okolicy miejsc Chianti Radda i Gaiole w Chianti.
Ponadto luksusowy dom towarzyszy majątkowi, który rozciąga się na 360 hektarach, z których 75 jest przeznaczonych do winnic do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG, a kolejne 25 są dedykowane gajom oliwnym. Obecnie, ten uroczy dom jest wykorzystywany jako restauracja, na parterze znajduje się duży salon, jadalnia, kuchnia, pokój używany jako pralnia i łazienka. Wewnątrz willi w Chianti schody prowadzą na piętro, które może być zajmowane przez pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie łazienki i trzy sypialnie, jedna z łazienką. Aby zakończyć wspaniałą atmosferę wokół willi na sprzedaż znajdziemy panoramiczny basen i duży parking.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Luksusowe wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 290 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 500 mq ogrodu

Sypialnie: 3
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Aneks kuchenny: 1
Łazienki: 4

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.


Ref: 0314B
cena: Od 2,5mil do 5mil

gospodarstwo na sprzedaż

histryczna rezydencja
sprzedaż domostw toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Luksusowa nieruchomość na sprzedaż w Toskanii w Chianti senese znajduje się w małych górskich wioskach na wzgórzach wokół Gaiole w Chianti, głównego centrum całej doliny. Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów.
Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti.
Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.