LUKSUSOWE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W MAREMMA

1 zdjęć
Jest dziś na sprzedaż ta luksusowa willa w Grosseto, w otoczeniu pięknej roślinności typowej dla Toskanii i kilka minut od średniowiecznego miasta Massa Marittima, z jego etruskimi wykopaliskami archeologicznymi.
Ten piękny dom na sprzedaż, całkowicie odnowiony, ma powierzchnię około 450 metrów kwadratowych i jest otoczony 13 ha ziemi z 300 drzewami oliwnymi.
Główną konstrukcją jest luksusowa willa w rustykalnym stylu toskańskim rozmieszczona na dwóch poziomach. Parter składa się z 2 w pełni wyposażonych kuchni, salonu, jadalni, 4 sypialni, każda z osobnym wejściem i łazienką, plus dodatkowa łazienka. Każdy wyposażony jest w łóżka z kutego żelaza, w stylu willi w Maremma Grosseto, ręcznie malowane lampy ceramiczne, drewniane belki stropowe i cegły. Na pierwszym piętrze znajduje się pokój, 2 pomieszczenia wykorzystywane jako studio i 3 łazienki. Każdy pokój wyposażony jest w nowe, prestiżowe meble w stylu rustykalnym.
Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii kompletuje aneks o 200 metrach kwadratowych w którym zostały wykonane 4 mini apartamenty. Krajobraz, który otacza typowy dom daje możliwość poznania natury i zanurzenia się w spokoju tego miejsca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Grosseto

Typologia: Wille Grosseto - Prestiżowe wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13 ha

Pokoje: 5
Łazienki: 8
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Aneks: 200 mq
Teren: 13 ha

Toskania - Grosseto - Massa Marittima: Grosseto 42 km - Follonica 17 km - Piombino 44 km - Volterra 61 km - Siena 62 km - San Gimignano 78 km - Golf Club Toskania 12 km - Bagni di Petriolo 48 km - lotnisko Piza 121 km – zjazd z autostrady: Livorno / Rosignano Marittimo / Rzym 68 km.

Ref: 2279
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż luksusowe domy

prestiżowa nieruchomość
rustyki i domostwa na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskania - Grosseto - Massa Marittima: Znana jako „Gemma Medioevo” z piękna budowli romańskich i gotyckich i „Massa Metallorum” dla znaczenia swoich kopalń, jest monumentalne miasto, w którym wszystko toco pozostało jest w harmonijnych proporcjach starożytnego miasta sztuki. Dowody historyczne, jako główne odpowiedzi, na podstawie których można zbadać rozwój obszaru, sprawiły, że Massa Marittima jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Maremma w Toskanii. Uderza nas Piazza del Duomo miasta w Toskanii, miejsce, w którym architektura kraju religijnego i świeckiego współistnieje bez szukania konfrontacji i starć: Katedra i Episkopat z jednej strony, Pałace Podesta’ i Comune z drugiej wydają się siebie unikać ponieważ są one ustawione pod kątem, a nie przodem, jak na innych placach, które posiadają kształt wieku średniowiecza. Ale wokół centralnego placu w malowniczej miejscowości w Toskanii znajdują się także inne cuda: fontanny, loggie, pałace szlachty Bandini i Biserni. Idąc przez średniowieczne uliczki i po centrum miasta w Toskanii są jeszcze sklepy, które sprzedają przedmioty z produkcji rzemieślniczej oraz restauracje i winiarnie, gdzie można docenić prawdziwe i typowe dania kuchni tego terytorium. Początki wsi w Toskanii Grosseto są niepewne, ale wiemy, że nabyła znaczenie kiedy zostało przeniesione tu biskupstwo z Populonia.
Wioska niedaleko Grosseto była bardzo zamożna dzięki wydobywaniu miedzi i srebra w 1225 i stała się wolnym miastem, uwalniając się od feudalnego biskupa. W 1335 Siena trwale włącza je do swojego stanu i buduje potężną twierdzę. Po przejściu pod rządy Medyceuszy, w charakterystycznym małym miasteczku w Toskanii zasobów w XIX wieku.,  zasłynęło dzięki pracy Leopolda II, dzięki odzyskaniu górnictwa wykopalisk. W sezonie letnim, jedna z wielu imprez, które odbywają się w mieście Grosseto, o wysokiej jakości i popularności są opery reprezentowane na uroczej Piazza del Duomo, gdzie również umieszcza się świecką manifestację „Łucznictwo Girifalco”.