Luksusowa XVIII-wieczna willa w Lucca

full screen
56 zdjęć

W Lucca w Toskanii, jest na sprzedaż ta wspaniała luksusowa willa z XVIII wieku.
Nieruchomość ma powierzchnię około 800 metrów kwadratowych oprócz 250 metrów kwadratowych oficyn, w otoczeniu rozległego parku na wzgórzu o 15.000 metrów kwadratowych.
Willa w Lucca składa się z dziesięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch piętrach: na parterze jest duży hol wejściowy ze schodami prowadzącymi do pokoi i piwnicy, duży salon z pięknym antycznym kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka, powierzchnia poświęcona pracownikom z prasowalnią i małą sypialnią z łazienką, biuro połączone z gabinetem i przedpokój, który daje dostęp do sypialni z kominkiem i łazienką; na pierwszym piętrze jest obszar sypialny z dużą sypialnią z tarasem i łazienką z wanną i kolejne trzy sypialnie, z których dwie wyposażone w łazienkę z wanną. Pokoje znajdują się w komunikacji dzięki korytarzowi prowadzącemu do wspólnego pokoju używanego jako siłownia.
Piękny łukowy portyk z kamiennymi kolumnami i patio łączą salon z ogrodem.
Willa na sprzedaż ma drobne wykończenia kasztanu przywrócone do naturalnego koloru; podłogi są głównie z antycznej terakoty. O wielkim prestiżu są zdecydowanie zabytkowe kominki w stylu z epoki. Nie tylko wnętrze tego domu marzeń, ale również obszar zewnętrzny został dokładnie przebudowany, z ważnymi pracami ogrodowymi i nowymi sadzonkami, które uczyniły park piękną zieloną oaza. Tutaj znajduje się również ogród pełen drzew owocowych.
Do nieruchomości należy pralnia o powierzchni 60 metrów kwadratowych, limonaia i niektóre schroniska dla zwierząt, o łącznej powierzchni około 250 metrów kwadratowych budynków gospodarczych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.050 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15.000 mq

Główna willa: 800 mq
10 pokoi
6 sypialni
Łazienki z wanną

Budynki gospodarcze: 250 mq
Pralnia
Limonaia
Schroniska dla zwierząt


Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km - kąpieliska termalne 18 km - zjazdy narciarskie 48 km - lotnisko Piza 39 km - Autostrada: 15 km

Ref: 1172
cena: € 2.200.000

wille lucca

wille na sprzedaż
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta luksusowa, antyczna willa mieści się w Lucca w Toskanii, mieście wiecznego piękna i słynnej historii: jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, prawdopodobnie swoją wielką wagę zawdzięcza etruskiemu pochodzeniu. Lucca jest znana z wielu luksusowych willi i bardzo prestiżowych cech historycznych i architektonicznych, w nienaruszonym stanie z wieloma cechami typowymi dla czasów starożytnych, takimi jak amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Początkowo zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Lombardii. Na przestrzeni lat, była pod panowaniem różnych osób, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast w średniowieczu i włoskiej wielkości i wspaniałości, które zachowuje do dnia dzisiejszego, jest miejscem elity i lokalizacją o wielkiej wartości w regionie.