Luksusowa willa z polem golfowym na sprzedaż w Wenecji

76 zdjęć

W prowincji Wenecja, otoczona przepięknym parkiem, jest na sprzedaż ta wspaniała willa z XVI wieku.
W parku nieruchomości znajduje się duże i dobrze znane pole golfowe z 18 dołkami zbudowany w latach osiemdziesiątych, często siedziba ważnych wydarzeń sportowych.
Istnieje kilka budynków gospodarczych i struktur, które wzbogacają nieruchomość jak oratorium, obecnie wykorzystywane do wystaw i konferencji, korty tenisowe, basen, prestiżowe winnice, które posiadają ręcznie malowane dębowe beczki, salę na konferencje i imprezy kulturowe, hotel dla gości z freskami.
Początki kompleksu w Wenecji datuje się na koniec XV wieku, kiedy to niektórzy szlachetni Wenecjanie rozpoczęli budowę swojej prestiżowej rezydencji na wsi. Układ architektoniczny jest typowy dla weneckich willi o wysokim standardzie, z głównym budynkiem, dużym balkonem i wieloma oknami na parterze, malowaną fasadą; na głównym piętrze mieści się salon imprez, otoczony salami z freskami i alegoriami i luksusowymi sypialniami; na parterze znajdują się kuchnie i magazyny oraz pokoje dla personelu serwisowego. Posiadłość stała się domem dla wpływowych rodzin na przestrzeni lat, często stając się miejscem spotkań artystów, muzyków i pisarzy, którzy spotkali się w bibliotece, na której suficie znajdują się jeszcze freski przedstawiające koncert.
Duży i spektakularny park został ukończony na początku XVIII wieku z eleganckimi kwietnikami, nadal istniejącym sklepem rybnym, ogrodami warzywnymi, alegorycznymi rzeźbami i dekoracyjną romantyczną altanką z kamienia, a także cennymi cedrami i gatunkami drzew. Krótko mówiąc, są dwie stodoły, jedna na wschód od domu przebudowana na hotel dla gości.
Przylegające do luksusowej willi na sprzedaż stodoły, niedawno odrestaurowane piwnice z XVI wieku, budynek w kształcie wieży, gospodarstwo, niezależny domek.
Nieruchomość ta posiada bogatą historię, znajdująca się obok prestiżowego pola golfowego z pięknymi, sztucznymi jeziorami w relaksującym krajobrazie i przyjemnym miejscu z widokiem na okolicę, jest doskonałym i harmonijnym połączeniem starego z nowym w którym dominuje luksus i dobre samopoczucie.

informacje techniczne

Region: Wenecja Euganejska
Województwo: Wenecja

Typologia: luksusowa willa - wenecka willa - pole golfowe

Powierzchnia wewnętrzna: 3.960 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 688.000 mq

Główna willa: 850 mq
Centrum sportowe: 1.000 mq
2 stodoły: 920 mq
Kaplica
Audytorium
Kort tenisowy
Basen
Piwnice
Stodoła
Domek dla gości
Gospodarstwo
Niezależny dom
Epokowe freski
Dekoracyjne rzeźby
Zabytkowy ogród
Bar
Restauracja

Veneto - Wenecja. Chioggia 25 km - Murano 3 km - Jesolo 25 km - Mestre 8 km - Padwa 35 km - Treviso 25 km - Vicenza 60 km

Ref: 0461
cena: Oferta zarezerwowana

wenecja

weneckie wille
historyczne wille na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Ta luksusowa willa znajduje się w pobliżu Wenecji, niezwykłego miasta, unikalnego na świecie, o bogatej historii i sztuce, jak i pięknej architekturze, tak jak jej gotyckie pałace.
Sercem miasta jest niewątpliwie Piazza San Marco ze słynną bazyliką, która znajduje się w centrum placu, pokolorowana złotem i pokryta cennymi mozaikami.
Cała prowincja Wenecji słynie, we Włoszech i innych krajach, z dużą ilością luksusowych willi, które powstały w ciągu ostatnich wieków na tych obszarach.
Republika Wenecka w rzeczywistości, ze swoimi ponad tysiącami lat historii, pozostawiła dużą spuściznę, w tym ponad 5.000 domów marzeń, które są teraz turystycznymi i głównym zainteresowaniem prawdziwych klejnotów luksusu, które można kupić.