Luksusowa willa z początku '900 na sprzedaż we Florencji

37 zdjęć

Położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic rezydencjalnych w mieście Florencja, jest na sprzedaż ta luksusowa willa z początku XX wieku.
Obiekt o łącznej powierzchni 427 metrów kwadratowych, podzielony jest na cztery piętra: piwnicę 117 o metrach kwadratowych, parter o 105 metrach kwadratowych, pierwsze piętro o 100 metrach kwadratowych i poddasze o 105 metrach kwadratowych.
Pokoje są duże, przestronne, jasne, nadal zdobią je oryginalne, doskonale utrzymane zabytkowe wykończenia, w tym podłogi wyłożone szlachetnymi ozdobnymi płytkami o różnych kolorach i wzorach, drewniane belki pułapów, nieprzezroczysty kolorowy szklany świetlik, który rozświetla schody i wejście.
Znajdują się tu trzy sypialnie i cztery łazienki; następnie znajduje się wygodna kuchnia, dwa salony, kilka sal obecnie stosowane jako biura, przechowywalnia lub archiwum, pralnia i prasowalnia w pokoju na poddaszu.
Na zewnątrz willi we Florencji znajduje się ogród o około 400 metrach kwadratowych, całkowicie i doskonale utrzymany podjazd i prywatny garaż o 31 metrach kwadratowych.
Ten wymarzony dom na sprzedaż jest zdecydowanie najlepszym zakup dla tych, którzy chcą żyć w pięknej Florencji, nie daleko od centrum miasta, w oazie ciszy między eleganckimi bulwarami tej prestiżowej okolicy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 427 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 400 mq

Piwnica: 117 mq
Parter: 105 mq
Pierwsze piętro: 100 mq
Poddasze: 105 mq
3 sypialnie
4 łazienki
Całkowicie wyłożony ogród
Garaż: 31 mq

Toskania - Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km -  Bolonia 80 km

Ref: 1016
cena: € 2.100.000

wille florencja

luksusowe domy toskania
prestiżowa willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, stolica Toskanii i ekstremalnego wiecznego uroku, to nie tylko miasto tysiąca monumentów i wielu zabytkowych budynków. Florencja jest także domem dla wielu zabytkowych willi, znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających tę „kolebkę renesansu”.
Florencja znajduje się w scenograficznej pozycji, otoczona jest pięknymi wzgórzami Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri i Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tej panoramie znajdują się liczne luksusowe posiadłości, jak epokowe oraz prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji; oprócz wyżej wymienionych zabytków i pałaców, o wielkim znaczeniu są place jak: della Signoria, zabytkowe teatry m.in.: Pergola, Verdi, mosty jak: Vecchio, Santa Trinita, Grazie, Carraia jak również mury i drzwi.
Każdy, kto chce kupić ekskluzywną nieruchomość, może znaleźć taką, która odpowiada jego potrzebom w wysublimowanym kontekście Florencji.