Luksusowa willa z gospodarstwem na sprzedaż w Udine

full screen
78 zdjęć

W prowincji Udine, na skraju wzgórza blisko podnóża Alp, jest na sprzedaż niedawno wybudowana, wspaniała luksusowa willa.
Obiekt jest otoczony niesamowitą przyrodą i cieszy się pięknymi widokami z jednej strony zaleśnionymi z drugiej chronionymi górami.
Zaprojektowana z wielką dbałością o kontekst, biorąc pod uwagę profil architektury wzgórza na którym stoi, z umiejętnym połączeniem starych i nowych odniesień do okresu średniowiecza, rezydencja składa się z dwóch uzupełniających się budynków: nowoczesnej willi i charakterystycznego zamku z blankami na wieży.
Wejście do domu jest identyfikowane przez nakładający się portal, całą fasadę zdobią plany i różne głębokości, ganek pokryty jest listwami drewnianymi, które modulują przechodzące światło.
Willa w Udine, o wewnętrznej powierzchni 900 metrów kwadratowych, rozłożona na czterech kondygnacjach naziemnych: dwa nadziemne piętra poświęcone są głównemu budynkowi, a dwa podziemne posiadają piwnice z obszarami produkcyjnymi oraz prywatne miejsce do degustacji.
Rozkład wnętrz postępując zgodnie z logiką i ekspozycją klimatyczną.
Cenne meble zostały wykonane przez miejscowych rzemieślników, ale prawdziwa siła tego wymarzonego domu to technologia, która czyni go niezależnym z punktu widzenia zużycia energii.
Również winnice zaliczane są do głównych atrakcji tej luksusowej willi z dębowymi beczkami i nowoczesnymi systemami kontroli wilgotności.
Zamek nie jest w zabytkowym budynkiem lub pomnikiem, ale małą konstrukcją, która została zbudowana w latach dwudziestych jako wsparcie do hodowli ptaków. Obecny budynek został odnowiony i wykorzystany na pomieszczenia mieszkalne dzięki pracom wykonanym na zewnątrz i wewnątrz.
Nowoczesna willa na sprzedaż w Friuli Wenecja Julijska obejmuje ponad 18 ha z czego 10 ha to winnice.

informacje techniczne

Region: Friuli Wenecja Julijska
Województwo: Udine

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18,35 ha

Główna willa:
5 sypialni
6 łazienek
Zameczek

Winnica: 10,57 ha

Udine 16 km - Trieste 90 km - Wenecja 135 km  - Lignano Sabbiadoro 70 km - Grado 65 km - Jesolo 100 km - Portorose 100 km (Słowenia) - Villach 100 km (Austria) - lotnisko Ronchi dei Legionari 40 km

Ref: 1275
cena: Od 5mil do 10mil

wille udine

friuli wenecja julijska
nowoczesna willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Udine

Stolica prowincji i klejnot Friuli Wenecja Julijska, Udine znajduje się w wysokiej równinie ograniczonej dwoma rzekami.
Miejscowości tej prowincji są pełne wdzięku i animuszu, z typowymi średniowiecznymi placami i budynkami gotyku i renesansu.
Bogata i zróżnicowana historia tych ziem przez przeszłość włoskiego rodu Habsburgów sprawia, że w dniu dzisiejszym są one ciekawym świadectwem kultury środkowoeuropejskiej.
Nie brakuje na tych obszarach, słynnych weneckich willi, ale także zabytkowych domów, nowoczesnych i luksusowych domów, które spełniają marzenia tych, którzy chcą żyć i spędzić wakacje w tym niezwykłym regionie.