Luksusowa willa z basenem w Rzymie

39 zdjęć

W Rzymie, w prestiżowej i cichej dzielnicy rezydencjalnej, jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa z basenem.
Nieruchomość znajduje się na trzech poziomach o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych. Parter jest dostępny przez piękny ganek wyposażony w wygodne siedzenia i stoły, które pozwalają pozostać na zewnątrz.
Wchodząc znajdziemy duże wejście, które prowadzi do jasnego salonu, a następnie jadalni, gabinetu, kuchni, pralni i łazienki. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie i trzy łazienki, oprócz przestronnej garderoby.
Wreszcie w piwnicy znajdziemy piwnice, siłownię i pomieszczenie relaksacyjne.
Willa w Rzymie na sprzedaż jest w pełni odnowiona i gustownie urządzona, przestrzenie są dystrybuowane w sposób funkcjonalny, są dobrze oświetlone i przyjemne.
Zewnętrznie, 2.000 metrów kwadratowych parku posiadają duży basen, idealny w ciepłe letnie dni w całkowitej prywatności i relaksie.
Obok willi znajduje się dependance, harmonijnie zintegrowana z całym majątkiem, zarówno w strukturze jak w jasnych kolorach, wykorzystywana jest jako miejsce zamieszkania dla gości i dla pracowników obsługi.
Wygodny w garażu kończy zalety tej prestiżowej typowo rzymskiej posiadłości, w której można żyć doceniając jednocześnie cuda tego wielkiego miasta i spokój cichej i luksusowej zielonej okolicy.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rzym

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.000 mq

Dependance
3 piętra
1 piętro: przedpokój, ganek, salon, jadalnia, gabinet, kuchnia, pralnia, łazienka
2 piętro: 3 sypialnie, 3 łazienki, garderoba
Piwnica: piwnica, siłownia, strefa relaksu
Basen
Garaż

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km - lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino 14 km.

Ref: 1049
cena: € 5.200.000

rzym

luksuowe wille
wille rzym

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii, pierwsza metropolia ludzkości, serce starożytnej cywilizacji, stolica Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym: od pasm górskich i dolin (słynnych 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, od wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są niezliczone. Wśród nich należy wymienić Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, wiele zabytkowych pałacy, piękne fontanny, sugestywne place wśród nich znany plac św Piotra, historyczne arki, średniowieczne mosty i wiele innych.
Wiele jest ekskluzywnych obszarów vip na terenie Rzymu: tutaj znajduje się wile wspaniałych luksusowych willi, eleganckich apartamentów, pięknych budynków o dużej wartości.