Luksusowa willa z basenem w Arezzo

full screen
59 zdjęć

Na niewielkim wzgórzu w odległości kilku kilometrów od Arezzo, w eleganckiej dzielnicy mieszkalnej o wielkiej prywatności, jest na sprzedaż nowo wybudowana luksusowa willa z basenem.
Powierzchnia nieruchomości wynosi około 1.000 metrów kwadratowych i jest obecnie podzielona na dwie jednostki, jedna większa i jedna mniejsza, łatwo do połączenia w jeden budynek, są komunikujące.
Poziomy są trzy i są obecnie dobrze przygotowane: w większej jednostce są znajduje się tawerna z kuchnią, sala kominkowa, piwnica, caveau, dwie łazienki, pralnia i kotłownia w piwnicy, na parterze kuchnia z jadalnią, salon, gabinet, sala bilardowa, pomieszczenie gospodarcze i piękna weranda; na pierwszym piętrze są trzy sypialnie, trzy łazienki i taras oraz piękny pokój na poddaszu.
W mniejszej jednostce, komunikującej się z drugą, mamy piwnicę z kuchnią, pokój dzienny z kominkiem, łazienkę i pralnię, na pierwszym piętrze kuchnię z wyjściem na ganek, salon i łazienkę, a na najwyższym poziomie dwie sypialnie i dwie łazienki.
Pięknie ogrodzony park doskonale utrzymany i pełen zieleni i kwitnących krzewów otacza willę na sprzedaż, tutaj znajduje się także duży basen w kształcie fasoli, z leżakami i parasolami oraz aneksy z szatniami. Znajdziemy tu nawet dziesięć drzew oliwnych w donicach, drzewa owocowe i szopę na narzędzia, oprócz wygodnego krytego garażu, który uzupełnia nieruchomość.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Arezzo

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 1.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

3 piętra
5 sypialni
8 łazienek
Basen w kształcie fasoli
Szatnie
10 drzew oliwnych w donicach
Drzewa owocowe
Szopa na narzędzia
Zadaszony garaż

Cortona km 36 – Città di Castello km 41 - Florencja km 80 – Perugia km 91 – Golf Club Casentino km 22 – lotnisko Florencja km 90

Ref: 1209
cena: € 3.250.000

arezzo

wille z basenem
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Arezzo, piękne toskańskie miasto, jest powszechnie znane ze swojej historii naznaczonej przez okres wielkiej świetności. To urocze miasto było w ciągu wieków przekazywane z rąk do rąk najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów w okolicy i cieszyło się okresem największego prestiżu w XVI wieku, kiedy to artyści o wielkiej sławie jak Giorgio Vasari (którego dziś, wśród wielu dzieł, możemy zobaczyć Pałac delle Logge) uczyniły Arezzo ważnym ośrodkiem kulturalnym i artystycznym, znany i gorliwie uczęszczanym.
Do tej pory miasto jest kochane dzięki swojemu dziedzictwu historycznemu, które wciąż utrzymuje, i rzadkiemu pięknu otaczających toskańskich krajobrazów, wśród których możemy podziwiać wspaniałe luksusowe wille cieszące się dużym zapotrzebowaniem ze strony klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych.