Luksusowa willa z basenem na wzgórzach Pizy

full screen
43 zdjęć

We wspaniałej pozycji, dominującej na starożytnym szlaku handlowym, który łączył średniowieczne toskańskie miasta Piza, Siena i Volterra, jest a sprzedaż luksusowa willa z początków XIX wieku.
Doskonale odrestaurowana w 2004 roku, przy użyciu najlepszych materiałów i wykończeń i starannie przestrzegając aspekt historyczny oryginału, ta urocza willa posiada trzy kondygnacje i poddasze, o całkowitej powierzchni wewnętrznej 600 metrów kwadratowych.
Na parterze znajduje się przestronny hol, gabinet, duży salon z loggią, zamkniętą przez szkło i drewno, jadalnia z kuchnią i eleganckie, oryginalne schody prowadzące na pierwsze piętro; tutaj znajduje się sypialnia z łazienką, garderobą i tarasem i trzy sypialnie z dwoma łazienkami. Drugie piętro posiada dwie sypialnie, łazienkę, jadalnię i pokój dzienny z kuchnią oraz dwa tarasy z panoramicznym widokiem. Wreszcie na poddaszu znajdują się dwa strychy, łazienka i dodatkowy taras. Szklane i stalowe schody prowadzą do wieży, trzeci poziom, obecnie wykorzystywany jako centrum fitness z sąsiadującą sypialnią i łazienką.
Ten dom marzeń otoczony jest 5 akrami ziemi używanej jako winnica, gaje oliwne i park pełen wysokich drzew. W ogrodzie został zbudowany piękny basen, doskonale wpasowujący się w zieleń, z przestrzenią, która pozwala na komfortowy pobyt na zewnątrz.
Do nieruchomości przynależy duży garaż, który może pomieścić kilka samochodów.
Ta luksusowa, historyczna willa położona na delikatnych wzgórzach Pizy oferuje wszystkie udogodnienia i komfort w połączeniu z wymarzonym miejscem, niedaleko od głównych miast Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: epokowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 50.000 mq

6 sypialni
Basen
Prywatna studnia
Duży kamienny taras na zewnątrz
Prestiżowe wykończenia
Podłogi z egipskiego alabastru
System monitoringu
Możliwość lądowania prywatnych śmigłowców

Piza 40 km – Florencja 70 km – morze 45 km

Ref: 1114
cena: € 3.500.000

wille w pizie

toskania
historyczne wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Piza, jedno z głównych miast w regionie Toskanii, z pewnością wiele ze swojej sławy zawdzięcza słynnej wieży, która stoi na placu Miracoli, obok Baptysterium i Katedry, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jest kochana i odwiedzana przez miliony włoskich i zagranicznych turystów.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj, Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni, Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowiecze miasto, mury, mury Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haring, Plac Dante, Plac Garibaldi, Pałac Medici i wiele innych.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które łączą perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Te nieruchomości sięgają często epoki średniowiecza lub odrodzenia i są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją i tradycją Toskanii.