Luksusowa willa z basenem na sprzedaż w Pizie

45 zdjęć

W pięknej, zielonej okolicy, w pobliżu miasta Piza, Toskanii, na brzegu rzeki Arno, jest na sprzedaż elegancka luksusowa willa z basenem.
Jej budowa sięga 1810 roku i śledzi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, konformację prestiżowyh rezydencji z epoki.
Po uszkodzeniach podczas XX wieku przeprowadzono gruntowny remont, który przewidział przebudowę głównych pięter; inne prace, od lat 90-tych, sprawiły znaczną poprawę estetyki i użyteczności nieruchomości, dodając między innymi duży basen z przylegającym pomieszczeniem technicznym oraz kilka gruntownie wyremontowanych pokoi, a także przekształcanie starych piwnic w znakomite sale wykorzystywane do kolacji i lokale rozrywkowe i do powitania gości. Meble są wystawne i eleganckie, armonijne ze stylem tej nieruchomości; materiały i wykończenia powtarzają się we wszystkich pomieszczeniach.
Obecnie historyczna willa na sprzedaż w Pizie jest w idealnym stanie i jest zadbana w szczegółowy sposób, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, gdzie zieleń jest miła i dobrze utrzymana.
Nieruchomość znajduje się na trzech piętrach, posiada 600 metrów kwadratowych każdy, i znajduje się w centrum dużego parku o 12.000 metrów kwadratowych z dużymi wysokimi drzewami i kwiatowymi żywopłotami. Działka o około 3.000 metrach kwadratowych posiada drzewa oliwne i ogród warzywny.
Na granicy parku, po stronie willi, znajduje się konstrukcja o 400 metrach kwadratowych, obecnie wykorzystywanych jako garaż i depozyt.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 2.200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15.000 mq

Główna willa: 1.800 mq
Garaż / depozyt: 400 mq
Basen: 17x7 m
Park: 12.000 mq
Grunty rolne: 3.000 mq

Piza 20 km – Florencja 30 km – Lucca 20 km – Forte dei Marmi 50 km

Ref: 0961
cena: Do 2,5mil

historyczne wille

willa z basenem
toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskańska stolica o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Miracoli, obok baptysterium i katedry, uznanej jako dziedzictwo ludzkości i milionów turystów.
Piza posiada pierszeństwo dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj i posiada również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli), Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowieczne miasto, pozostałości murów, Pałac Medici.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które posiadają wspaniałe luksusowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Te nieruchomości, często sięgające epoki średniowiecza czy odrodzenia, są to prawdziwe dzieła sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.