Luksusowa willa z basenem na sprzedaż w Lucca

full screen
43 zdjęć

W górzystej okolicy, w pobliżu starego miasta, jest na sprzedaż elegancki luksusowy dom w Lucca.
Willa w Lucca znajduje się w prestiżowej dzielnicy rezydencjalnej, gdzie znajdują się również korty tenisowe i centrum, gdzie można zagrać w golfa.
Nieruchomość otacza duży park o 2.500 metrów kwadratowych, z własnym basenem niedawno odnowionym, wysokie drzewa i klomby. Na zewnątrz znajduje się również mała szklarnia, piec na drewno i duży grill do posiłków na świeżym powietrzu. Wewnątrz prywatnej nieruchomości istnieje możliwość realizacji parkingu.
Luksusowy dom został wybudowany w latach siedemdziesiątych i jest rozłożony na trzech piętrach, z których jedno to piwnica w której mieści się salon z dużym kominkiem, kuchnia, gabinet i piwnica.
Wchodząc na parter znajdziemy piękną pergolę z roślinami kiwi i dalej mieści się duży przedpokój prowadzący do salonu z kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka, mały gabinet i uniwersalny pokój.
Na pierwszym piętrze jest garderoba, która może być ewentualnie wykorzystane jako sypialnia, jasny pokój używany jako biblioteka, trzy sypialnie i dwie łazienki. Piętro to posiada dwa balkony, z których jeden należy do sypialni i posiada widok na ogród.
Poddasze, obecnie wykorzystywane jako dodatkowe pomieszczenie, oferuje możliwość wykorzystania ostatniego poziomu domu.
Prestiżowe wykończenia są charakteryzowane dzięki drzwiom, podłogom i montaturze, podczas gdy wszystkie pomieszczenia, doskonale oświetlone, są urządzone z wielką elegancją.
Wspaniała lokalizacja, z łatwością łączy obszar Versilia i Florencję, co jest kolejnym mocnym punktem tej pięknej luksusowej willi w Lucca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 350 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.500 mq

3 piętra
Parter: salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka, gabinet, uniwersalny pokój, pergola
Pierwsze piętro: garderoba, biblioteka, sala, 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony
Piwnica: pokój z kominkiem, kuchnia, gabinet, piwnica
Możliwość realizacji parkingu
Studnia,która zasila system nawadniania
Szklarnia
Magazyn na narzędzia i maszyny

Toskania - Lucca: Piza 20 km - Florencja 62 km - Lucca 5 km - Versilia: 18 km  - Golf club 400 m - termy 18 km – wyciągi narciarskie 48 km - lotnisko Piza 25 km - autostrada: 3 km

Ref: 1152
cena: € 870.000

wille w lucca

luksusowe domy
toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ten piękny, luksusowy dom znajduje się w Lucca, cudownym mieście Toskanii znanym nie tylko ze swojego piękna, ale także ze swojej historii: narodziła się jako wioska Ligurii według niektórych historyków, swoją sławę zawdzięcza korzeniom etrusków według innych ekspertów. Lucca jest bogata w wiele luksusowych willi i nieruchomości o dużym historycznym prestiżu i zachowuje wiele nienaruszonych cech dawnych czasów, takich jak na przykład forum i imponujące romańskie kościoły.
Zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, stała się jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombard. Z biegiem lat była pod panowaniem różnych władz, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza a jej znaczenie i wielkość jest nadal widoczna dzisiaj.