Luksusowa willa z basenem blisko Lucca

full screen
39 zdjęć

W zielonej Camaiore, niedaleko od morza, w toskańskiej prowincji Lucca, jest na sprzedaż ten piękny, luksusowy dom z basenem.
Otoczony jest ogrodem drzew sosnowych, drzew oliwnych i śródziemnomorskiej roślinności, która oddziela go od drogi, oprócz nich znajduje się tu las kasztanowców, dębów i sosen, który zapewnia spokój i prywatność, obiekt posiada zewnętrzną powierzchnię około 3.000 metrów kwadratowych. Tutaj, w pięknym ogrodzie, jest basen o 40 metrach kwadratowych z solarium, w całości poświęcony sferze relaksu i wypoczynku.
Rampa wejściowa prowadzi do garażu i ganek o 30 metrów kwadratowych, który jest używany jako plac zabaw ze sprzętem fitness i stołem do ping-ponga.
Wewnętrzna powierzchnia tego wymarzonego domu to 235 metrów kwadratowych na trzech kondygnacjach.
Od głównego wejścia do willi w Toskanii na sprzedaż znajduje się dostęp do wspaniałego salonu z dużymi oknami, które oferują wspaniałe widoki na dolinę Camaiore i Morze Tyrreńskie; duża kanapa w kształcie litery L i długa kamienna ława z kominkiem scharakteryzują elegancką część wypoczynkową.
Z okna, które mają bezpośredni dostęp do tarasu o 70 metrach kwadratowych i basenu oprócz schodów prowadzących do solarium.
Jadalnia może pomieścić do dwunastu osób i jest dostępna z okien na taras, gdzie można przygotować posiłki na świeżym powietrzu.
Obszar sypialny luksusowego domu ma cztery sypialnie gustownie urządzone, jasne i eleganckie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca
Gmina: Camaiore

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 235 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3.000 mq

3 piętra
4 sypialnie
5 łazienek
Budynki gospodarcze
Basen: 10 x 4 m
Solarium: 100 mq
Taras: 70 mq
Weranda: 30 mq
Garaż

Lucca 30 km - Piza 34 km - lotnisko Galileo Galilei 40 km - Florencja 107 km - Forte dei Marmi 15 km - Viareggio 12 km

Ref: 1224
cena: € 2.200.000

wille versilia

wille w toskanii
luksusowe domy toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Camaiore

Elegancki, luksusowy dom położony jest w Toskanii, w prowincji Lucca, mieście wielkiego piękna oraz bogatej i urokliwej historii.
Bogate od zawsze w domy marzeń i prestiżowe, historyczne nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych, takich jak amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajęte przez Gotów, a następnie przez Bizancjum, Lucca stało się jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardii.
Na przestrzeni lat znajdowało się pod panowaniem wielu osobowości; pewne jest, że Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza, a jego wielkość jest widoczna do dziś.
Wśród wielu miejsc do odwiedzenia w mieście należy wspomnieć m.in. o Palcu Amfiteatru, murach miasta, Placu San Michele, Placu San Martino, Duomo, kościele San Michele w Foro, Wieży Guinigi, Pałacu Książęcy, Teatrze del Giglio, ale bardzo interesujące są miasta wokół Lucca, niektóre w pobliżu Alp Apuańskich, inne w pobliżu wybrzeża Versilia. Bogate w historię i zabytki o znaczeniu architektonicznym są siedzibą luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości o czysto toskańskim charakterze.