LUKSUSOWA WILLA WE FLORENCJI

43 zdjęć

Na toskańskich wzgórzach na obrzeżach Florencji jest na sprzedaż ta luksusowa nieruchomość.
Willa, piękny budynek o XV wiecznych korzeniach posiada kilka pięter i podzielona jest na kilka budynków. Niedawno została całkowicie odnowiona, tak aby przywrócić pierwotną funkcję willi jako luksusowej rezydencji bez zmian prestiżowych charakterystycznych cech. Budynki gospodarcze zostały odresaurowane w celu stworzenia dodatkowych apartamentów, wszystkie doskonale urządzone i umeblowane ze smakiem.
Główny korpus ma łączną powierzchnię wewnętrzną 700 metrów kwadratowych podzielonych na trzy piętra, posiada 5 sypialni, podczas gdy cała nieruchomość składa się z dziewięciu w pełni wyposażonych apartamentów. Kompleks posiada również trzy duże pomieszczenia o powierzchni 270 metrów kwadratowych do wykorzystania jako magazyn na urządzenia rolnicze i pergolę o 92 metrach kwadratowych.
Elegancki angielski trawnik otacza nieruchomość wraz z rozległymi gruntami rolnymi obsadzonymi 1150 produkcyjnymi drzewami oliwnymi oraz drzewami owocowymi, w sumie 64 hektarów.
Tą elegancką rezydencje dopełnia cudowna dekoracyjna fontanna z kamienia przylegającego do fasady.
W uprzywilejowanej pozycji, w dużej zielonej dolinie z panoramicznym widokiem, ta luksusowa willa oferuje możliwość w pełni cieszenia się naturalnym otoczeniem, zaledwie kilka kroków od centrum miasta.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja

Powierzchnia wewnętrzna: 2340 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 64 ha

Główna willa: 700 mq
9 apartamentów: 1200 mq
Kamienna fontanna
Magazyny
Pergola
Możliwość budowy  basenu

Florencja 5 km - Lucca 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Forte dei Marmi 65 km  - Monte Abetone 50 km – Termy Montecatini 20 km  - lotnisko Florencja km  20

Ref: 0930
cena: € 5.900.000

toskańska posiadłość

wille florencja
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż zajmuje ważne miejsce w historii Florencji. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą epokowej Florencji.