LUKSUSOWA WILLA W SIENA

15 zdjęć
Ta luksusowa rezydencja na sprzedaż w Sienie, w sercu małej toskańskiej wioski w obszarze Chianti, rozkłada się na dwóch piętrach o łącznej powierzchni 400 metrów kwadratowych i rodzi się od starannej renowacji struktury franciszkańskiej parafii Toskanii XI wieku.
Odbudowa, która została zatwierdzona przez nadleśnictwo za dziedzictwo kulturowe i krajobraz, pozostawia bez zmian urok starego świata dzięki przywróceniu oryginalnych kamieni ścian, drewnianych belek sufitów, terakoty i marmurowych podłóg i sufitów, które charakteryzują niektóre ozdobniki pięknych czasów romańskich.
Typowy strych wykonany z nowoczesnych materiałów, takich jak szkło laserowego cięcia, ogrzewanie podłogowe, nowatorska architektura i wystrój wnętrz łączą się w doskonałej harmonii z łukami, ścianami z cegły i sklepieniami z terakoty w celu podkreślenia specyfiki cennego domu, jedynego w swoim rodzaju.
Układ wnętrza jest organizowany już od otwartej przestrzeni centralnej na parterze: mieści się w niej salon i jadalnia z kątem projekcji, z którego widzimy high-tech z aluminium i kuchnię, która prowadzi do ogrodu dekorowanego zarówno na zewnątrz jak i do pralni.
Na parterze znajduje się sypialnia suite z elementami w klasycznym stylu toskańskim w połączeniu ze szklanymi drzwiami i prysznicem chromoterapii w łazience.
Na drugim piętrze, pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na region Chianti łączy dwie sypialnie, jedna z łazienką z wanną i prysznicem, garderobę oraz dodatkowy pokój z predyspozycją do trzeciej łazienki.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Willa Siena - willa Toskania
Powierzchnia Wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia Zewnętrzna: 300 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren: 300 mq

Toskania: Siena: 9 km - Florencja 70 km - Arezzo 61 km - Wybrzeże Etrusków 82 km - Montalcino 48 km - Montepulciano 47 km - Cortona 57 km - Park Naturalny Casentibo 31 km – antyczne termy Querciolaia 11 km - Golf & Country Club 3 km – lotnisko Siena 11 km – zjazd z autostrady: A1 Florencja sud, a następnie zjazd E78 Monteriggioni 16 km.

Ref: 0078
cena: € 1.100.000

zamki we florencji

sprzedaż luksusowe wille
toskański rustyk

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania-Siena: znajdująca się w górnej części doliny dell'Ombrone, gdzie już zaczyna kształtować krajobraz Kreta Senesi, Castelnuovo Berardenga, najbardziej wysunięte na południe miasto w Chianti. Było ono na początku w centrum posiadłości rodziny Ugurgieri Berardenga, stąd jego nazwa, lecz jego narodziny jako zamek zostały ogłoszone 26 lipca 1366 przez Radę Wielkiej Republiki Sieny, do obrony obszaru od najazdów intruzów kompanów. Bezpośrednie prace Mino Dei w Siena, zakończyły się w czasie. Jeszcze przed robotnikami, którzy umieścili wykończenia murów, które otaczają najwyższą część wzgórza w Toskanii, Castelnuovo Berardenga - nazywany aby odróżnić ją od najstarszych fortyfikacji w okolicy, jako Arceno lub Valcortese - w rzeczywistości zainwestowano w wojska najemnika Giovanni Acuto, wynagrodzenie dano z Florencji.
Oblężenie miasta Toskanii, zakończyło się w 1382 roku po upadku fortu i jego grabieży, ale to nie powstrzymało zamku, aby wrócił w ręce ludzi z Sieny, później skutecznie obronił w 1478 i 1479, z sideł odwiecznych rywali. Tylko Siena w 1481 zdecydowała się wykonać fortyfikacje i ustanowić instalację garnizonu. Kilka lat później, w 1489, zdrada hrabiego Francesco Landi spadła na twierdzę Castelnuovo znajdującą się w rękach Florencji, ale po roku oblężenia twierdzy przeszła w ręce Sieny. Później, w 1511 roku, Castelnuovo, nowe i potężne fortyfikacje oddała Republice Sieny do Belisario Bulgarini, który przez wiele lat był burmistrzem; później przeszedł pod panowanie Bellannati, który trzymał go aż do 1526 roku. Następnie wrócił do zamku w Toskanii Siena i zobaczył przejście Karola Burbona z jego oddziałów. W 1538 r. zamek w Toskanii odwiedził także papież Paweł III, podróżując do Nicei. Zajęty w 1554 przez wojska hrabiego Santa Fiora i markiza Marignano, zamek w Sienie dołączył do Wielkiego Księstwa Toskanii nich rok później, wraz z upadkiem Sieny; w 1774 roku, dzięki reformie Leopoldina, Castelnuovo przyjmuje obecne terytorium.