LUKSUSOWA WILLA W SERCU TOSKANII

27 zdjęć

W samym sercu Toskanii, na wzgórzach w Montecatini Terme, jest na sprzedaż luksusowa, prestiżowa willa, zaprojektowana, aby mogła być wyjątkowym domem pokazującym elegancję bez ostentacji. Zdecydowany, dominujący kolor na zewnątrz eleganckiej, luksusowej willi na sprzedaż kilka minut od Florencji to już jedna niepodważalna cecha, taj jak forma architektoniczna, odważna, ale nie bardzo oryginalna, nie pozostawia nic do zauważenia z ulicy, jeśli nie ostrość projektu, który pokazuje mocną i wyraźną indywidualność, aby zaoferować bogatą życiowość osobowości swoim gościom.
Troska, z jaką zaprojektowano wspaniałą willę na sprzedaż jest zademonstrowana poprzez niekończące się wybory, niektóre bardziej, niektóre mniej oczywiste na pierwszy rzut oka. Na pewno można zauważyć oryginalne schody wejściowe, jak również obecność bujnej roślinności, gdzie jasna zieleń żyje w ścisłej korelacji z domem, podkreślając, po raz kolejny, chromatyczny wybór. Ta luksusowa willa na sprzedaż powstała z jasnym celem, sprawić, aby życie jej mieszkańców było jak najbardziej przyjemne i harmonijne. Aby wzbogacić dom znajdują się tu bardzo przestronne tarasy i schody, które towarzyszą wchodzeniu i schodzeniu, a także wartości specjalne, które zwracają na siebie uwagę nawet w mniej efektownych punktach willi. Duże szklane powierzchnie tańczą z licznymi lustrami dając wrażenie nieskończonej przestrzeni i oferując niepowtarzalne widoki.
Wnętrza pomieszczeń codziennego życia willi na sprzedaż, zaledwie kilka minut od Florencji, pokazują swoją oryginalność. W rzeczywistości, każdy pokój posiada inny walor chromatyczny: od bieli i czerni w dużej kuchni na parterze i cieplejszej i bardziej intymnej atmosferze salonu; do elegancji, którą daje kamień i wyszukany marmur w łazienkach z grą światłocienia, które oferują różne pomieszczenia salonów i relaksu, wszystkie przestronne i dobrze waloryzowane przez związek z otaczającą przestrzenią i naturalnym światłem z dużymi i licznymi oknami, które wychodzą na dolinę. Wśród oryginalnych i kreatywnych cech tej luksusowej willi w samym sercu Toskanii stoi obrotowa platforma, która pozwala, po wprowadzeniu samochodu do garażu, na znalezienie jej gotowej do wyjazdu dzięki mechanizmowi hydraulicznemu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Montecatini
Lokalizacja: między Florencją i Forte dei Marmi

Typologia: luksusowa willa na sprzedaż - domy i wille
Powierzchnia wewnętrzna: 850 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 140 mq

Drugie piętro:
Pokój
Łazienka
Taras

Pierwsze piętro:
4 sypialnie
4 łazienki
2 tarasy

Parter:
Kuchnia
Jadalnia
Pokój dzienny
Taras

Piwnica:
Kuchnia
Jadalnia
Łazienka

2 garaże
Basen
Piwnica

Toskania - Montecatini - Florencja / Forte dei Marmi: Florencja 54 km, Pistoia 19 km, Piza 57 km, Lucca 35 km, Forte dei Marmi 65 km, Montecatini Golf Club 13 km, lotnisko Piza 64 km, lotnisko Florencja 45 km , zjazd z autostrady A11 Montecatini Terme 8 km.

Ref: 0419
cena: Do 2,5mil

posiadłości na sprzedaż

toskańska posiadłość
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montecatini

Toskania - Montecatini - Florencja / Forte dei Marmi: Gmina Montecatini Terme, w którym znajduje się ekskluzywna willa na sprzedaż jest znanym ośrodkiem z silnym powołaniem turystycznym. Znaczenie jego centrum termalnego sprawia, że jest dobrze znany i lubiany we Włoszech i za granicą, choć nie należy zapominać, jego specyfiki przemysłowej i handlowej.
W małym miasteczku w Toskanii, gdzie znajduje się nasza luksusowa willa na sprzedaż, obecność człowieka jest bardzo antyczna: prawdopodobnie od czasów paleolitu, region odwiedzali wędrowni myśliwi. Ale od mezolitu istnieje wiele osiedli dobrze reprezentowanych, zwłaszcza na obszarze górzystym, którego największym centrum jest Montecatini. Jeśli powodu jego odległej przeszłości Montecatini udało się zdobyć sławę i dobrobyt, nawet w czasach średniowiecznych było w stanie potwierdzić swoją siłę: biorąc pod uwagę strategiczną twierdzę w samym sercu Toskanii, było często atakowane, ale broniło się dzięki swojej doskonałej lokalizacji.
Wielkie wojny zawsze pociągają najbardziej twórcze okresy: na początku 1500 u podnóża Montecatini zaczęto budować duże zbiorniki, znane już jako znane łaźnie termalne, które nosiły nazwiska „medici” lub „tondo”. Historia nadal przyniosła cierpienia i odrodzenia, ale teraz dusza miasta była znana jako gościnna i kreatywna. Na przełomie XIX i XX wieku, turystyka zaczyna być ważną i bardzo bogatą. Hotele, znane już z numeru i jakości, wzbogacają swoją ofertę dzięki propozycją sportowym, zabawą i relaksem. Powstały modne restauracje, teatry, kluby, a nawet kasyno. Nie przez przypadek, że pod koniec XIX i na początku XX wieku łatwo było spotkać ludzi takich jak Giuseppe Verdi i Luigi Pirandello. Dzięki tym osobistościom, Montecatini stało się prawdziwym miejscem spotkań ludzi o międzynarodowej sławie: dyskutowano o polityce i zawierano umowy. Nawet we wczesnych latach dwudziestych miasto dotknęło liczbę 75000 nierezydentów, liczba niemal niewiarygodna w tym czasie. Od tego momentu Montecatini Terme nie straciło swojego uroku i jest dziś jednym z najbardziej znanych włoskich uzdrowiskowych miejscowości turystycznych.