Luksusowa willa w Rzymie w dzielnicy Castelli

59 zdjęć
Ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż to arystokratyczna rezydencja położona w prestiżowej dzielnicy Castelli Romani, zbudowana w połowie XX wieku na wniosek kobiety szlachetnego pochodzenia amerykańskiego, jest to typowy rzymski dom z wykończeniami o wielkim prestiżu.
Kompleks w Rzymie składa się z głównej willi, która ma dwa główne piętra, każde o powierzchni 750 metrów kwadratowych, komunikują się one schodami z trawertynu; piwnica natomiast ma powierzchnię 550 metrów kwadratowych, a ostatnie piętro 130 metrów kwadratowych.
Na czwartym piętrze w luksusowej rezydencji znajduje się panoramiczny taras z którego można zobaczyć nawet słynną katedrę św Piotra w Watykanie.
Drugi budynek jest podłączony z głównym dużym łukiem, posiada jeden poziom o powierzchni 190 metrów kwadratowych.
Wnętrza tego domu marzeń są spektakularne, stylowe, jasne, dobrze umeblowane i urządzone, utrzymane w idealnym stanie. Duża jadalnia ma spektakularny aspekt, zupełnie jak luksusowa restauracja.
Luksusowa willa na sprzedaż otoczony jest dużym parkiem o około 4 hektarach, w których znajduje się piękny stary dąb i około sto stuletnich drzew oliwnych, które produkują doskonałą oliwę z oliwek, a także kort tenisowy.
W ogrodzie znajduje się również piękny ogród różany i prywatna kaplica o około 50 metrach kwadratowych, zbudowana na ślad kościoła Santa Maria della Pace w Rzymie.
informacje techniczne
Region: Lazio
Województwo: Rzym

Typologia: luksusowa posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 2.370 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

Główna willa: 2.180 mq na czterech piętrach
Aneks: 190 mq
16 sypialni
3 salony
2 saloniki
10 łazienek
Pokoje z kominkiem
Panoramiczny taras
Prywatna kaplica: 50 mq
100 starych drzew oliwnych
Kort tenisowy

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km – lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino 14 km
Ref: 1107
cena: Od 5mil do 10mil

rzym

posiadłość romańska
luksusowe wille na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym to stolica Włoch, miasto pełne historii znane na całym świecie. Pierwsza metropolia ludzkości, jest sercem starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii. 
Jego terytorium posiada zróżnicowany krajobraz naturalny, który od siebie różny: od pasm górskich i dolin (słynnych 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii. 
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są niezliczone, wśród nich należy wymienić Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne zabytkowe budynki, piękne fontanny (Trevi, Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, Naiadi), znane place św Piotra i Navona czy Spagna, historyczne arki, mosty i wiele innych. 
Wiele jest ekskluzywnych obszarów vip na terenie Rzymu: tutaj, znajduje się wiele wspaniałych luksusowych willi, eleganckich apartamentów, pięknych nieruchomości o dużej wartości.