LUKSUSOWA WILLA W PIZIE

2 zdjęć
Otoczona atrakcyjną wsią w Toskanii, która oferuje niezapomniane widoki, jest na sprzedaż luksusowa willa w Pizie o łącznej powierzchni około 128 metrów kwadratowych wraz z dużym ogrodem.
Cenny obiekt cieszy się dogodną lokalizacją, ponieważ jest nie tylko w bliskim sąsiedztwie niektórych z najważniejszych miast w Toskanii, takich jak: Volterra, San Gimignano, Siena, Certaldo, ale również oferuje wspaniały widok na okoliczne wzgórza.
Budynek został zbudowany w typowym toskańskim stylu rustykalnym gospodarstwa rolnego, który dobrze łączy się ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami, które posiada willa. Wykończenia wewnętrzne są bardzo zadbane i charakteryzują się starannym wykorzystaniem wyszukanych materiałów, takich jak: kamienne ściany, podłogi z terakoty florenckiej wyłożonej w salonie i listew drewnianych na podłodze w obszarze nocym. Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Toskanii, mimo że znajduje się w pobliżu innych domów, gwarantuje prywatność i poufność dzięki temu, że ma osobne wejście, duże otwarte przestrzenie i prywatne miejsca parkingowe. Willa w Pizie jest stworzona do bezpośredniego kontaktu z obszarem zewnętrznym dzięki loggi i zadaszonym miejscom, które znajdują się na parterze oraz dzięki dużym oknom w pokojach. Struktura posiada dwa piętra: na pierwszym piętrze znajduje się duży hol z salonem, jadalnię z kuchnię, sypialnię z łazienką i łazienkę. Na drugim piętrze mieści się łazienka, sypialnia i pokój z poddaszem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Volterra

Typologia: sprzedaż prestiżowych nieruchomości – Luksusowe nieruchomości
Powierzchnia wewnętrzna: 150 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 190 mq + 70 mq portyków i zadaszeń

Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salony: 1
Pokój dzienny z jadalnią: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród
Parking

Toskania - Piza – Volterra: Piza 60 km - Siena 46 km - Castiglioncello 42 km - San Miniato 40 km - Florencja 76 km - Castelfalfi Golf Club 21 km - Livorno 65 km - lotnisko Piza 56 km - Lucca 56 km – zjazd z autostrady: Florencja sud 49 km.

Ref: 0319A
cena: Do 2,5mil

posiadłość chianti

domostwa florencja
gospodarstwo rolne sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Volterra

Toskania - Piza: Początki nazwy Piza są dość niepewne. Legenda sięga samej nazwy greckiego miasta Elide, na Peloponezie, której mieszkańcy założą Piza po wojnie trojańskiej. Inni historycy uważają, że nazwa pochodzi od słowa, którego Etruskowie używali aby wskazać „ujścia” rzek. Ale etymologia Pizy może również wynikać z Ligure do wskazania bagnistego miejsca.
Wśród najważniejszych zabytków miasta Toskanii istnieje - na Piazza dei Miracoli, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Katedra zbudowana z marmuru w latach 1063 i 1118 w stylu romańskim Pizy, z drzwiami z brązu św. Ranieri z Bonanno Pisano i ambony Giovanniego Pisano. Na placu stoi charakterystyczna Krzywa Wieża, dzwonnica z XII w. wysoka na 56 metrów, która uzyskała swoją szczególna inklinację po dziesięciu latach od rozpoczęcia jej budowy, obecnie jeden z najbardziej znanych włoskich zabytków na świecie. W Pizie, w rzeczywistości, są trzy wieże: jedna na Piazza dei Miracolia, druga skonstruowana z dzwonnicy kościoła św. Mikołaja, na przeciwległym końcu Via Santa Maria, w pobliżu Lungarno; trzecia jest dzwonnicą San Michele degli Scalzi.