LUKSUSOWA WILLA W PIEMONTE NAD JEZIOREM MAGGIORE

13 zdjęć
W pobliżu jeziora Maggiore, w otoczeniu 3500 metrów kwadratowych bogato obsadzonego parku, kwadratowych jest teraz na sprzedaż luksusowa willa o 300 metrach kwadratowych powierzchni, w okolicy Piemonte. Na terenie posiadłości znajduje się duży basen z widokiem na jezioro i taras na świeżym powietrzu, idealny na kolacje lub przyjemne chwile relaksu, gwarantowane przez możliwość skorzystania z obszaru fitnessnad brzegiem basenu składającej się z siłowni, jacuzzi, sauny i solarium. Jest to pozycja doskonale położona i panoramiczna, ten prestiżowy dom jest wspaniałym przykładem architektury XX wieku, dom o wielkim wdzięku.
Willa na sprzedaż nad jeziorem Maggiore, w doskonałej kondycji, rozłożona jest na dwóch poziomach, gdzie na pierwszym znajduje się wejście, które umożliwia nam dostęp do dużego i jasnego salonu z oknami na majestatyczny widok niebo-ziemia, który znajdujemy w całej willi, i jadalnia z dostępem do parku i aneksem jadalnym na zewnątrz.
Na tym samym piętrze mamy także winiarnię, gabinet, kuchnię, łazienkę oraz niektóre obszary techniczne.
Drugie piętro jest podzielone na dwie sypialnie, jedna z łazienką, biuro z etnicznymi meblami i salon z tarasem widokowym.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Novara
Lokalizacja: Jezioro Maggiore

Typologia: Willa jezioro Maggiore - dom jezioro Como
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3500 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Pokoje pomocnicze: 8
Siłownia
Sauna
Solarium
Jacuzzi
Łaźnia turecka
Basen
Umeblowany belweder
Najnowsze systemy alarmowe
 
 
Piemonte: Jezioro Maggiore 800 m - Arona 4 km - Novara 35 km - Mediolan 47 km - Turyn 82 km - Vercelli 23 km - Jezioro Orta 37 km – kąpieliska termalne La Fonte 11 km - Stresa Golf Club 4 km - zjazd z autostrady: A26 Arona 4 km - lotnisko Mediolan 21 km.


Ref: 2120
cena: Do 2,5mil

sprzeda się willę jezioro como

sprzedaż prestiżowe domy
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Piemonte - Novara: jezioro Maggiore, gdzie znajduje się luksusowa willa, jeden z największych półwyspów włoskich, rozwija się na powierzchnię 212 kilometrów kwadratowych i długości około 65 km. Położony u podnóża Alp, w pobliżu miasta Ossola, jezioro Maggiore, jasne, lodowatego pochodzenia, jest otoczone wzgórzami w dolnej części Novary, niektórych bardzo wysokich szczytach wiecznie pokrych śniegiem w wysokiej strefie Verbano w Piemonte. Sprawia to, że w obszarach przybrzeżnych Piemonte, klimat jest umiarkowany, łagodniejszy zimą w porównaniu do obszarów wewnętrznych i świeży przez letnie bryzy wiejące przez zmianę koloru jej lustra.
Również w stosunku do swojego łagodnego klimatu w strefie przybrzeżnej jeziora rozwinęło się wiele gatunków kwiatów i roślin, które zazwyczaj występują w obszarach subtropikalnych.
Populacje, które zamieszkiwały jezioro Maggiore, były bardzo zróżnicowane na przestrzeni wieków, od Celtów, a następnie inwazji Galów, barbarzyńców, Rzymian i późniejszych władców, wreszcie rządzone przez Visconti, Sforza i Boromeusza. Handel był najbardziej popularnym zajęciem, początkowo tylko przez drogę jeziora, a następnie również na drodze, po wybudowaniu pierwszego odcinka Sempione na początku XIX wieku, a jeszcze bardziej, gdy na początku roku 1900 otwarto w Piemonte kolej Sempione, wydarzenie, które dokonało rozkwitu prac związanych z działalnością turystyczno-hotelową, działania te są kontynuowane do dnia dzisiejszego.