Luksusowa willa w panoramicznej pozycji w Lucca

full screen
45 zdjęć

Ta luksusowa willa znajduje się w mieście Lucca, w wyjątkowych malowniczej okolicy z widokiem na dolinę Vorno.
Obszar ten charakteryzuje się licznymi zabytkowymi willami, gdzie w przeszłości najbogatsze rodziny Lucca spędzały tu letnie wakacje, ten dom jest z pewnością jednym z najstarszych.
Obiekt został zbudowany w XIV wieku i początkowo wykorzystywany był jako domek myśliwski, a dwa wieki później został przekształcony w prywatną rezydencję o obecnym planie kwadratu.
Dom jest na trzech piętrach plus antresola, wewnętrzna powierzchnia wynosi 420 metrów kwadratowych, do której dodanych jest 40 metrów kwadratowych stodoły zamiennych na dependance.
Na parterze głównego budynku jest kuchnia z kominkiem, jadalnia, winiarnia i małe pomieszczenia pomocnicze.
Na pierwszym piętrze znajduje się duży salon z kominkiem i studio; półpiętro posiada główny apartament z dużą sypialnią, łazienką i garderobą, na końcu, na drugim piętrze, istnieje duża otwarta przestrzeń, studio i dwie sypialnie z łazienką.
Willa w Lucca znajduje się na wzgórzu w wysokiej pozycji, jest otoczona przez gaje oliwne i doliny bogate w zieleń. Fasada skierowana jest na utwardzony ogród chroniony przez poręcz z którego można podziwiać wspaniały widok na dolinę. Dependance znajdująca się nie daleko, może być przekształcona w pensjonat lub dom dla opiekuna.
Nieruchomość na sprzedaż posiada około 5,2 ha gruntów, w większości porośniętych drzewami oliwnymi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 460 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5,2 ha

Główna willa: 420 mq
3 piętra + półpiętro
Stodoła: 40 mq

Piza 20 km - Florencja 78 km - Lucca 4 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km - termy 18 km - wyciągi narciarskie 48 km - Autostrada 15 km

Ref: 1294
cena: Od 2,5mil do 5mil

lucca wille

lionard
luksusowe wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta luksusowa willa z XVI wieku znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wiecznego piękna i słynnej historii.
Prawdopodobnie jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, podczas gdy inni uważają, że zawdzięcza swoją wagę etruskiemu pochodzeniu.
Lucca jest pełna luksusowych nieruchomości o dużym prestiżu historycznym i architektonicznym, od zawsze w nienaruszonym stanie, posiadających wiele cech typowych dla czasów starożytnych, takich jak amfiteatr, forum, kościoły romańskie.
Została zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardii. Podczas stuleci odnotowano następstwa różnych władców, ale pewne jest, że było to jedno z najważniejszych miast średniowiecza i Włoch, jej ważność i wspaniałość jest widoczna o dziś.