LUKSUSOWA WILLA W LUCCA

46 zdjęć
Położona w bujnej zieleni wzgórz Toskanii, jest na sprzedaż ta luksusowa willa w pobliżu Lucca.
Otoczona jest ciepłem regionu Toskanii i panującego w niej atmosfera ciepła rodzinnego. Obiekt na sprzedaż oferuje 3 suites, 5 pokoi i 3 apartamenty, umeblowane w bardzo dokładny sposób, eleganckie i oryginalne.
Każdy pokój w luksusowej willi w Lucca jest malowany w określonym kolorze i stylu, który go  charakteryzuje zgodnie z dominującą barwą; od głębokiej czerwieni w pokoju pełnym silnych emocji do orzechowych ścian, które dodają delikatności, z wesołej zieleni do niebieskich ścian, które zdają się zaszczepić spokój, aby na koniec dotrzeć do pokoju w stylu liberty i odważnych kolorów.
Apartamenty są przestronne i eleganckie, z panoramicznym widokiem na park i basen; urządzone ze smakiem i wyrafinowaniem, wyposażone są we wszelkie możliwe udogodnienia, takie jak jacuzzi lub prysznic z masażem strumienia.
Apartamenty są wyposażone we wszystkie udogodnienia oraz wygody. Przytulne i dobrze wyposażone, wszystkie apartamenty mają dużą odkrytą altankę, idealną na kolację podczas letnich wieczorów lub relaks w ciągu dnia.
Każdy pokój w pięknej posiadłości w Toskanii na sprzedaż oferuje wielką nowoczesność: klimatyzację i ogrzewanie podłogowe, te szczegóły zwiększają wartość nieruchomości.
W przestronnych wnętrzach, są dwie jadalnie, z których jedna znajduje się z pięknym widokiem na wspaniały basen; duża altana pozwala zjeść posiłek na świeżym powietrzu w ciepłe letnie wieczory korzystając ze wspaniałego otoczenia.
Na zewnątrz, w pięknym parku, który obejmuje całą luksusowej willę na sprzedaż, stoi piękny basen 9x18: ekskluzywna powierzchnia mieszkalna, obszar ten jest kolejnym plusem, który wzbogaca i dodaje większego prestiżu nieruchomości.
W tej wspaniałej nieruchomości na sprzedaż w Toskanii znajduje się także stajnia konna, która ma dwa pola, wybieg w piasku i całe wyposażenie.
Strategiczne położenie tej wspaniałej willi na sprzedaż w Lucca pozwala w pełni zanurzyć się w przyrodzie, pozostaje ona w każdym razie, w pobliżu głównych centrów Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: toskańska willa – agroturyzm toskański

Powierzchnia wewnętrzna: 608 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha

3 suites
5 sypialni
3 apartamenty
2 jadalnie

Altana
Basen 9x18
Stajnia
6 hektarów uprawy drzew oliwnych i winorośli

Toskania - Lucca. Lucca 10 km - Florencja 19 km - Piza 40 km - Florencja 65 km - San Gimignano 75 km - Siena 125 km - Viareggio 40 km - Forte dei Marmi 40 km - lotnisko G. Galilei Piza 40 km.

Ref: 0645
cena: Oferta zarezerwowana

willa w toskanii

agroturyzm toskania
relais toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca. Elegancka luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiej urody i bogatej historii. Jego historia rozpoczęła się jako osada w Ligurii - zdaniem niektórych historyków, według innych ekspertów jego sławę zawdzięcza się etruskom.
Lucca, dom wspaniałych luksusowych willi i historycznych, prestiżowych nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych : amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowane przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się wówczas jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Pewne jest, że Lucca było jednym z najważniejszych miast w średniowieczu i Włoszech, a jego kaliber i wspaniałość są nadal widoczne dzisiaj.
Wśród wielu interesujących miejsc do odwiedzenia są m.in.: mury miasta, Plac Anfiteatru, Plac św. Michała, Plac św. Marcina, katedra, kościół św. Michała w Foro, Wieże Guinigi, Pałac Ducale, Teatr del Giglio.