LUKSUSOWA WILLA W LUCCA NA SPRZEDAŻ

46 zdjęć
Położona na terenie dużego parku, ta elegancka, jest na sprzedaż stara willa w Lucca. Pochodzący z 1800 r., luksusowy dom został niedawno odnowiony i wyposażony w najnowocześniejsze udogodnienia i odrestaurowany według nowych technik energooszczędnych.
Posiada trzy piętra, toskańska willa na sprzedaż we Włoszech oferuje mądry podział miejsc i środowisk. Na parterze znajduje się 8 przestronnych pokoi wykorzystywanych do różnych zastosowań, kuchnia, łazienka, piwnica i miejsca dla ogrzewania.
Na pierwszym piętrze, druga kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, salon, 3 sypialnie, 4 łazienki i garderoba są harmonijnie zintegrowane ze środowiskiem i są rozłożone na całej dostępnej powierzchni.
Na drugim piętrze 4 sypialnie, 6 łazienek i 2 pokoje uzupełniają wewnętrzny podział pięknej willi w Lucca. Każdy pokój jest przestronny i elegancko urządzony: kolory różnią się od pokoju do pokoju, ale wszystkie są dostosowane do otoczenia, doskonale współgrają z drewnianymi belkami sufitowymi i prestiżowego parkietu.
Zewnętrznie, bujny i wspaniały park obejmuje toskańską, luksusową willę. Tu, wśród majestatycznych, starych drzew, kwitnących krzewów i kolorowych klombów stoi piękny basen ze słoną wodą z jacuzzi, idealne miejsce na relaks, aby cieszyć się kilkoma chwilami zasłużonego odpoczynku.
Pięknej willi w Lucca towarzyszy oranżeria, gospodarstwa, sauny, sala bilardowa, duży parking wewnętrzny i parku dla rowerów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: toskańska willa - willa w Lucca

Powierzchnia wewnętrzna: 1380 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8 ha

Główna willa 930 mq:
Parter: 8 dużych pokoi wykorzystywanych do różnych zastosowań, kuchnia, łazienka, piwnica i pokój dla ogrzewania centralnego.
Pierwsze piętro: druga kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, salon, 3 sypialnie, 4 łazienki i garderoba.
Drugie piętro: 4 sypialnie, 6 łazienek i 2 pokoje serwisowe

Oranżeria + Gospodarstwo + Piekarnia 450 mq
Park
Basen ze słoną wodą z jacuzzi
Sauna
Sala bilardowa
Kryty parking
Park dla rowerów

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 45 km - klub golfowy Vicopelago 12 km - kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 35 km - zjazd z autostrady: Lucca Est 10 km.

Ref: 0658
cena: Od 5mil do 10mil

real estate włochy

epokowa rezydencja
majątek na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca. Elegancka luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiej urody i bogatej historii. Jego historia rozpoczyna się w Ligurii według opinii niektórych historyków, według innych ekspertów jej pochodzenie sięga etrusków. Lucca, pełna luksusowych i historycznych willi, luksusowe nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, kościoły romańskie. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się wówczas jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Z biegiem lat, udało jej się zdobyć kilka różnych domen; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast w średniowieczu, a jej wspaniałość i wielkość są dziś nadal widoczne.
Wśród wielu interesujących miejsc do odwiedzenia należy wspomnieć o m.in.: Plac Anfiteatro, mury miasta, Plac św. Michała, Plac San Martino, Katedra, Kościół św. Michała w Foro, wieże Guinigi, Pałac Ducale, Teatro del Giglio.