LUKSUSOWA WILLA W LUCCA NA SPRZEDAŻ

33 zdjęć

Znajduje się kilka kilometrów od centrum Lucca, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Położona na górzystym, panoramicznym obszarze o rezydencjalnym przeznaczeniu, posiadłość jest rozłożona na czterech piętrach o łącznej powierzchni około 700 metrów kwadratowych.
Zewnętrznie otoczona pięknym ogrodem o około 4100 metrów kwadratowych, toskańska willa posiada wspaniały basen ze strefą relaksacyjną, idealną na chwile relaksu w upalne, letnie dni. Wysokie drzewa otaczają również kort tenisowy, dodatkowy szczegół o wielkiej wartości, który ma na celu zwiększenie prestiżu rezydencji. Dodatkowym „plusem” zewnętrznym jest lokal na akcesoria wykorzystywany jako piekarnia i toaleta.
Jeśli na zewnątrz wszystko jest dobrze utrzymane, wnętrze z pewnością nie zawiedzie oczekiwań.
Począwszy od parteru, znajdziemy kuchnię z łazienką, długi korytarz i trzy sypialnie, w tym jedna dodatkowa z łazienką i kolejny bardzo przestronny pokój używany jako pomieszczenie hobby.
Wchodząc na parter willi w Lucca, wita nas wielkie reprezentacyjne wejście posiadające schody o „dwóch ramionach”, po których schodząc w dół, dojdziemy do głównej sali z widokiem na piękny basen i dwie duże sale boczne, pierwsza używana jako jadalnia, druga jako pokój dzienny. Pierwsze piętro, które jest dostępne za pośrednictwem dwóch małych ramp bocznych, posiada dwie sypialnie, dwie łazienki i trzy pokoje z łazienką i przedpokój. Wszystkie te pokoje wyposażone są w duży ganek komunikujący, który oferuje zapierający dech w piersiach widok na basen i ekskluzywny prywatny park nieruchomości. Na pierwszym piętrze znajdują się również schody dające dostęp do altany, składającej się z dwóch pokoi z łazienką.
Wszystkie pokoje w toskańskiej willi na sprzedaż posiadają znakomite wykończenia i szczegóły o wielkiej wartości: marmurowe podłogi w salach i wspaniałe parkiety w pokojach, ściany pokryte enkaustyką, marmurowe łazienki z marmurem z majoliką, stolarkę okienną, wyrafinowane i eleganckie meble, elegancki wystrój.
Willa na sprzedaż w Lucca jest nieruchomością o niekwestionowanej wartości i dużym zainteresowaniu na rynku nieruchomości w Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca


Typologia: toskańska willa - prestiżowa willa


Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4100 mq


Niski parter: kuchnia, łazienka, 3 sypialnie w tym jedna z łazienką, pokój hobby.
Parter: reprezentacyjne wejście, centralny hol, jadalnia, salon.
Pierwsze piętro: 2 sypialnie, 2 łazienki i 3 pokoje z łazienką i przedpokój, komunikacyjny ganek.
Altana: 2 pokoje z łazienką.


4100 mq parku
Basen
Kort tenisowy


Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 5 km - Forte dei Marmi 45 km - Klub golfowy Vicopelago 12 km - Kąpieliska termalne 20 km - Lotnisko Piza 35 km - zjazd z autostrady: Lucca Est 10 km.


Ref: 0412
cena: € 3.000.000

luksusowa rezydencja

toskańskie wille
real estate lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiej urody, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, ma swoje znaczenie od pochodzenia etrusków według innych ekspertów. Lucca, pełna luksusowych willi i nieruchomości o historycznym prestiżu nadal zachowuje wiele cech starożytności: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez gotów, a potem bizańczyków, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, staje się później jednym z najważniejszych stolic królestwa longobardów. Z biegiem lat, nastąpiły różne domeny; pewne jest, że od tego momentu Lucca jest jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o znaczeniu i wspaniałości, która jest dzisiaj nadal widoczna.