LUKSUSOWA WILLA W LIGURII NA SPRZEDAŻ

31 zdjęć
W odległości zaledwie 500 metrów od morza, w jednej z najbardziej znanych kurortów na wybrzeżu Ligurii, jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa.
Położona w dzielnicy rezydencjalnej, charakteryzującej się rozsianymi willami i domkami ze spektakularnymi widokami, ta piękna rezydencja ma powierzchnię około 504 metrów kwadratowych, z możliwością powiększenia o dependance o 50 metrach kwadratowych.
Charakteryzująca się z zewnątrz arkadami, willa na sprzedaż w Toskanii jest otoczona feerią zieleni. Park i ogród rozciągają się na około 3650 metrów kwadratowych; pośród całej tej bujnej zieleni stoi wspaniały basen o 42 metrach kwadratowych, z wodospadem i jacuzzi: prawdziwe ekskluzywny i relaksujący obszar o wielkim efekcie wizualnym.
Wnętrza nie są gorsze: cztery sypialnie, sześć łazienek (główne posiadają wannę z hydromasażem Jacuzzi), w pełni wyposażona kuchnia, pokój dzienny z kominkiem z 500 roku z sąsiadującym pokojem jadalnym, przestronna tawerna, piwnic, różne pomieszczenia techniczne i serwisowe.
Wszystkie pomieszczenia są urządzone ze smakiem i elegancją, są bogate w szczegóły klasy. Każdy pokój wykazuje dbałość o szczegóły i doskonały styl. Wykończenia najwyższej jakości: drzwi z litego drewna, sufity, marmurowe podłogi i parkiet.
Autonomiczne ogrzewanie, przygotowanie pod klimatyzację, system alarmowy i nawadniania są to dodatkowe plusy, którymi szczyci się willa w Ligurii; nie wspominając o dużym podziemnym zbiorniku o 10000 litrów i rezerwie z systemem oczyszczania wody.
Kilka metrów od willi jest także klub tenisowy ze swoim polem, restauracja, basen i siłownia, wszystko w otoczeniu zieleni i natury.
Lokalizacja godna pozazdroszczenia, zaledwie kilka metrów od morza, w pobliżu wielu niezbędnych udogodnień, zadbana w każdym aspekcie nieruchomość i jej optymalne warunki sprawiają, że ta luksusowa willa na sprzedaż w Ligurii jest naprawdę perłą Riwiery Liguryjskiej.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Riwiera
Obszar: Riwiera Liguryjska

Typologia: willa nad morzem – luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 504 mq (możliwość zwiększenia o 50 mq)
Powierzchnia zewnętrzna: 3650 mq

Basen o 42 mq z wodospadem i jacuzzi

4 sypialnie
6 łazienek
1 w pełni umeblowana kuchnia
1 pokój dzienny z kominkiem z 500 roku
1 jadalnia
1 tawerna
1 piwnica
Różne lokale techniczne i serwisowe

Autonomiczne ogrzewanie
Przystosowanie do klimatyzacji
System alarmowy
System nawadniania
Podziemny zbiornik rezerwy o 10.000 litrów
Oczyszczalnia wody

500 metrów od morza

Liguria - Riwiera Liguryjska. Savona 45 km - Genua 80 km - San Remo 35 km - Lerici 140 km – lotnisko Genua Cristoforo Colombo 70 km.

Ref: 0727
cena: € 4.000.000

luksusowa rezydencja

ekskluzywna rezydencja
luksusowe domostwo

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Riwiera Liguryjska

Liguria - Riwiera Ligure:
Lokalizacja bardzo modna i o absolutnym pięknie, Riwiera rozciąga się z Monaco do Capo Corvo, przechodząc przez cztery prowincje: Savona, Imperia, Genui i La Spezia, o łącznej długości około 330 km.
Z widokiem na piękne Morze Liguryjskie, krystalicznie czyste, Riwiera podzielona jest na Riwierę Levante i Riwierę di Ponente.
Pierwsza charakteryzuje się obecnością piaszczystych plaż przeplatanych przez skały i klify wystające poza obręb morza. Istnieje wiele miejsc, atrakcji turystycznych, takich jak: Camogli, Portofino, zatoka Tigullio, Cinque Terre, Lerici, Porto Venere i zatoka Poetów.
Riwiera di Ponente, znana również jako Riwiera dei Fiori, charakteryzuje się piaszczystymi plażami i głęboką wodą. Główne lokalizacje to: Finale Ligure, Sanremo, Bordighera i Mentone.
Obszar ten cieszy się dużym popytem i jest bardzo poszukiwane, Riwiera przez lata cieszy się wzrostem obecności luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, w celu zaspokojenia rosnącego popytu, który wciąż wzrasta.