LUKSUSOWA WILLA W GROSSETO

28 zdjęć

Ta prestiżowa willa na sprzedaż w samym sercu Maremma w Toskanii, zanurzona w środowisku, które oferuje wszystkie korzyści płynące z wybrzeża Morza Śródziemnego, na pierwszy rzut oka oferuje wielką wartość: jej prywatność. Całkowicie niewidoczna z żadnego punktu poza obiektem, gwarantuje naprawdę niezwykłą poufność.
Jesteśmy w zielonym Maremma, zaledwie trzy kilometry od średniowiecznego miasta Scarlino, w prowincji Grosseto. Idealnie intonowana, w zgodzie z otaczającym, rustykalnym obszarem, luksusowa willa na sprzedaż prezentuje się długą werandą, przerwaną przez elegancką zimową oranżerię z przeszklonymi, nietłukącymi się, otwieranymi ścianami. Idealna dla zachwycania się zielenią nawet w chłodniejsze miesiące. Druga weranda waloryzuje tył i łączy się z pięknym tarasem wychodzącym na południe, aby móc uzyskać odpowiednie ciepło nawet w niskich temperaturach.
Zwiedzamy wnętrza tej prestiżowej willi ze smakiem, który przywołuje tradycję domostw Toskanii: parter wita nas w dużym salonem z kominkiem i barem. Następnie przechodzimy przez duży salon o około 80 metrach kwadratowych, który znajduje swoje doskonałe uzupełnienie w pięknej, podwójnej kuchni, która gości i służy rodzinie swoją intymnością i ewentualnym licznym gościom.
Pomieszczenie przed łazienką poprzedza ładną łazienkę z prysznicem. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie, trzy łazienki i wygodne tylne wejście z drzwiami z nietłukącego się szkła i żelaznej kutej bramy.
Stąd zaczynają się schody prowadzące na drugie piętro, gdzie znajduje się studio na poddaszu z zadaszonym tarasem o 12 metrach kwadratowych. Kolejny pokój na poddaszu o 30 metrach kwadratowych może stać się drugim studiem, garderobą lub piątym pokojem. Luksusowa willa na sprzedaż w Grosseto jest już wyposażona w linie telefoniczne i szybkie połączenia z Internetem. Jest ona wyposażona w elektroniczny system alarmowy podłączony z nadzorem.
Na zewnątrz znajduje się piękny basen o 15 metrach na 8, kompletny w oczyszczalnie i ciągłe, automatyczne czyszczenie zbiornika. Wszystko otacza park z 7500 metrów kwadratowych z nocnym oświetleniem.
Znajdziemy tu również dwie studnie z wodą wykorzystywaną do nawadniania, automatyczny system podlewania roślin z 28 tryskaczami (pobiera wodę ze studni), ośmioboczną, drewnianą altankę iroko i kwadratową altankę pokrytą wisterią i wieloletnim jaśminem.
Na koniec, 14 cennych palm i 125 drzew oliwnych do średniej rocznej produkcji 130 kg oleju. Nie brakuje cyprysów, cedrów Libanu, mimoz, oleandrów i żywopłotów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Maremma

Typologia: prestiżowe wille na sprzedaż - domy i domostwa na sprzedaż
Obszar zakryty: 415 mq
Taras i ganki: 125 mq
Ogólny obszar: 540 mq
 
Drewniany garaż: 56 mq
Miejsce dla różnych urządzeń: 35 mq
 
Basen z oczyszczalnią wody: 120 m
 
Park oświetlany nocą 7500 mq, obejmuje:
 
2 studnie wody do nawadniania.
Automatyczne nawadnianie z 28 tryskaczami.
Altanka z drewna iroko, naprzeciw basenem.
Altanka pokryta wisterią i wieloletnim jaśminem.

Toskania - Grosseto - Maremma: Grosseto 43 km - Follonica 12 km - Piombino 44 km - Punta Ala 22 km - Isola d'Elba 73km - Golf Club Toskania 12 km- Lotnisko Grosseto 40 km – zjazd z autostrady: SS1-E80 8 km.

Ref: 2416
cena: € 800.000

willa florencja

prestiżowe nieruchomości
sprzeda się posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskania - Grosseto - Maremma: Nasza luksusowa willa na sprzedaż znajduje się w samym sercu Maremma, zaledwie kilka minut od plaży, z udogodnieniami tętniącego życiem średniowiecznego centrum miasta w odległości krótkiego spaceru. Jesteśmy bardzo blisko do Scarlino, małej, ale tętniącej życiem miejscowości (populacja około 3.600), która jest stolicą prowincji Grosseto, nieco ponad 30 km. Komfort i funkcjonalność są naprawdę rzut kamieniem od wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, w jednej chwili jesteśmy w nowym porcie turystycznym Puntone, stworzonym aby pomieścić około 1.000 łodzi przyjemnej jakości.
Po bokach portu znajdują się piaszczyste plaże z drobnym pisakiem. Wody, które je obmywają są znane jako najbardziej przejrzyste i czyste wśród tych Morza Śródziemnego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trzy pola golfowe. Scarlino, gmina Toskanii, gdzie powstaje cudowna, luksusowa willa zanurzona w prywatności i poufności, jest idealnym miejscem dla swoich mieszkańców: znajduje się na stokach Monte d'Alma, w miejscu, gdzie zostały odkryte prehistoryczne artefakty pochodzące z eneolityku i wieku brązu. Sokój jest zapewniony także ponieważ rozszerza chroniony obszar strefy, w ramach której stoją malownicze Cala Violina i Cala Martina. Świeże powietrze i czysta woda są zapewnione przez wzgórza obszaru: terytorium rozciąga się od poziomu morza do 559 metrów Monte d'Alma. Centrum Scarlino znajduje się na 229 metrach. Wzdłuż wybrzeża panuje klimat śródziemnomorski, średnia roczna temperatura wynosi około 14,7 ° C, natomiast średnia roczna suma opadów jest bardzo niska. Blisko luksusowej willi znajduje się wiele świadectw wspaniałej przeszłości: słynne mury Scarlino, wybudowane w XI wieku i odnowione w XIV wieku, niemal całkowicie otaczają wioskę i tworzą system obronny. Znajduje się dalej skała Aldobrandesca, imponujący ufortyfikowany średniowieczny kompleks obronny z widokiem na historyczne centrum miasta i jest utworzony przez narożną wieżę, okrągłą wieżę i budowle murów z kamienia. Szczególnie „ukochaną” jest wieża Civette, położona u podnóża południowego cypla Bandite w Scarlino, która jest jedyną nadmorską wieżą na terytorium miejscowości. Wspaniała biała plaża, 5 minut od pięknej, luksusowej willi na sprzedaż, która charakteryzuje obszar nazywa się Cala Violina: zamknięta między dwoma nawrotami, w wietrzne dni, emituje charakterystyczny dźwięk podobny do struny skrzypiec. Tak samo sugestywna jest Cala Martina, skalista plaża, położona między dwoma nawrotami, które widziały Garibaldi wyruszającego do Ligurii.