LUKSUSOWA WILLA W FORTE DEI MARMI

15 zdjęć
Rzut kamieniem od morza, ale w otoczeniu zielonych łąk i lasów sosnowych, znajduje się na sprzedaż ta luksusowa willa o 170 metrach kwadratowych na dwóch poziomach, otoczonych wypielęgnowanym ogrodem z trawnikiem i wysokimi drzewami. Dom jest w odległości krótkiego spaceru od Forte dei Marmi, Marina di Pietrasanta, w zieleni lasu sosnowego, w pobliżu pięknego morza Toskani.
Luksusowa willa na sprzedaż w Włoszech charakteryzuje się podwójnym salonem z kominkiem, bardzo jasnym i z bezpośrednim dostępem do ogrodu, przedpokojem, kuchnią z kominkiem oraz dwóch sypialni z łazienką na parterze oraz marmurowymi schodami prowadzącymi na pierwsze piętro, gdzie mieszczą się dwa pokoje dwuosobowe z łazienką.
Jeden z pokoi jest urządzony z szafą narożną i dużym panoramicznym tarasem i materiałami i wykończeniami doskonałej jakości. Willę uzupełnia piękny ogród z patio, weranda, garaż z pralnią, szopa na narzędzia i duża altana z drugą kuchnią i przestrzenią jadalną z barbecue, zamieniając się w idealne schronienie na lato, w którym relaks i prywatność są gwarantowane w cieniu altany i pod palmami.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Marina di Pietrasanta

Typologia: Domy Forte dei Marmi - luksusowe wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 170 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 500 mq
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Panoramiczny taras
Garaż
Altanka z kuchnią i jadalnią
Ogród
 
Toskania: Forte dei Marmi - Marina di Pietrasanta: 5 km - Montecatini Terme: 45 km - Florencja 80 km - Lucca: 20 km - Piza: 25 km - termy: 6 km - Klub golfowy Viareggio: 4 km – lotnisko Piza: 26 km – zjazd z autostrady: A1, Versilia 6 km.

Ref: 2074
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa w chianti

domostwo na sprzedaż
antyczny majątek

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Marina di Pietrasanta

Toskania: Forte dei Marmi - Marina di Pietrasanta: miasto jest usiane sosnami i znajduje się wzdłuż wybrzeża na Morzu Tyrreńskim, które szczyci się piaszczystymi plażami, które są łagodnie pochylone w kierunku morza. Ma wielki prestiż, gdyż znajduje się w odległości 2 km od słynnego Forte dei Marmi. Ta pozycja sprawiła, że osada miejska stała się strategiczną od dominacji longobardzkiej, ale jej utworzenie, przez burmistrza Lucca Giuscardo od Pietrasanta, pochodzi z połowy XIII wieku.
Od wieków twierdza pomiędzy Lucca i Florencją, Marina di Pietrasanta było ważnym ośrodkiem wojskowym i gospodarczym w okresie Wielkiego Księstwa Toskani i ostatecznie przeszło na stałe pod panowanie Lucca po wejściu na jej ziemie przez hiszpanów, a następnie francuzów. Wieś w Toskani Pietrasanta zawsze charakteryzowała się żywą kulturą, prawdopodobnie od obróbki marmuru, który doprowadził do wzrostu kulturalnego i artystycznego miasta, która przyciągnęła do miesta osobistości takie jak: Michelangelo Buonarroti kończąc na Botero, Mitoraju i Calatrava.