LUKSUSOWA WILLA W FORTE DEI MARMI

56 zdjęć

Kilkaset metrów od morza, w pobliżu prestiżowej Vittoria Apuana, stoi ta piękna luksusowa willa na sprzedaż w Forte dei Marmi.
Ten klejnot Versilii jest niedawnej budowy, posiada wszystkie wygody i plusy rezydencji o wysokim standardzie. Do nieruchomości prowadzi własne wejście, wzdłuż drogi, która biegnie przez bujny i kolorowy ogród z palmami, krzewami i wypielęgnowanymi żywopłotami. Basen w ogrodzie to idealne miejsce na upalne letnie popołudnia w Versilii.
Elegancki ganek otacza nieruchomość z dwóch stron obiektu i oferuje miejsce do relaksu z kuchnią, dzięki której można zjeść na zewnątrz.
Wewnątrz, nieruchomość położona jest na dwóch poziomach: na parterze wita nas do elegancki salon, kuchnia i sypialnia z łazienką. W salonie dominują jasne kolory, w odcieniach bieli i beżu, nowoczesne umeblowanie i piękne żyrandole o wyszukanym design.
Pierwsze piętro jest zarezerwowane dla części sypialnej, w której mieszczą się cztery sypialnie z łazienkami, tarasy z widokiem na ogród. Ta willa o niekwestionowanej klasie jest również wyposażona w tawernę, gdzie znajduje się piękna sala bilardowa, doskonałe sofy i stoliki, aby mogły pomieścić gości. Uzupełnieniem jest luksusowo wykończony trawertyn.
Wspaniała, luksusowa willa nie zawiedzie oczekiwań osób szukających nieruchomości o wyjątkowej urodzie i klasie, w słynnej Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Forte dei Marmi


Typologia: willa w Forte dei Marmi - luksusowa willa nad morzem

Powierzchnia wewnętrzna: 427 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

2 piętra + piwnica
Basen
Prywatne wejście
Zewnętrzny obszar living
Sala bilardowa

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca km 40 - Piza km 45 - Florencja km 110 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy e Spa termale km 40 – lotnisko Piza km 42.

Ref: 0841
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa sprzedaż forte dei marmi

willa sprzedaż versilia
luksusowa willa morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Siedziba luksusowej willi na sprzedaż i wyjątkowej lokalizacji wypoczynkowej, która zawdzięcza swoją nazwę od fortu w samym sercu miasta i od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilii; resort elity, gdzie znajdują się luksusowe butiki, słynne kluby i dyskoteki: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe rezydencje o niezmierzonej wartości i prestiżu, powodując wzrost powierzchni toskańskiej o urok i popularność.