Luksusowa willa w centrum Forte dei Marmi

full screen
60 zdjęć

W samym centrum Forte dei Marmi, kilka metrów od morza, jest na sprzedaż ta przepiękna, niedawno odrestaurowana luksusowa willa nad morzem.
Nieruchomość, otwarta z trzech stron, została niedawno odnowiona i jest w idealnym stanie, zarówno we wnętrzu, elegancko urządzonym, jak i na zewnątrz w klasycznym, stonowanym i eleganckim stylu.
Istnieją cztery wejścia do nieruchomości, z których trzy to podjazdy, które wprowadzają do uroczego ogrodu z werandą i obszarem relaksu o powierzchni 205 metrów kwadratowych.
Elegancki ganek z kolumnami ogranicza obszar living, który jest idealny dla przyjemnego pobytu na świeżym powietrzu w ciepłe dni.
Stąd można wejść do dużego, pięknego salonu, doskonale oświetlonego przez duże okna. Dalej znajduje się przestronna jadalnia z kuchnią.
Poręcze schodów są wypracowane dekoracjami i prowadzą do części sypialnej, gdzie pokoje są przestronne i eleganckie. Delikatne kolory w odcieniach bieli i beżu charakteryzują wszystkie pomieszczenia nadając im rodzinny i miły charakter.
Piękne żyrandole, wypracowane sufity z odkrytymi belkami, ściany z listwami i motywy dekoracyjne powtarzają się w większości pokoi w tym luksusowym domu marzeń, idealnym na letnie wakacje w tej ekskluzywnej lokalizacji, ale również jako rezydencja, która może być wykorzystywana przez cały rok.
W krajobrazie nieruchomości Forte dei Marmi, ta urocza willa na sprzedaż jest zdecydowanie możliwością zakupu dla miłośników morza Toskanii oraz spokoju i ciszy tej rezydencjalnej dzielnicy.


informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lukka
Miasto: Forte dei Marmi

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 170 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 205 mq

2 piętra
Taras
Weranda
Piękne meble
Piękne wykończenia
4 wejścia
3 podjazdy

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km  - Versilia Golf Club 6 km - kąpielisko termalne i spa 40 km - Lotnisko Piza 42 km

Ref: 0820
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille forte dei marmi

willa nad morzem
luksusowe domy toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Siedziba wymarzonego domu na sprzedaż i wyjątkowej lokalizacji wypoczynkowej, która zawdzięcza swoją nazwę od fortu w samym sercu miasta i Alp Apuańskich, które zostały sprowadzone do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską. W przeciągu lat w Forte dei Marmi rośnie liczba ludności, wśród których również wiele gwiazd, aktorów, znanych przemysłowców, osobistości VIP i sportowców, którzy wybrali idealny obszar na letnie wakacje.
Bogata w roślinność, tutaj luksusowe wille są "objęte" bujnymi ogrodami i drzewami sosnowymi, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; lokalizacja elity w której mieszczą się prestiżowe butiki, słynne dyskoteki i znane kluby: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą łączyć luksus i charakter, urok i relaks.
W ostatnich latach wielu rosyjskich inwestorów kupiło luksusowe domy w tej okolicy o ogromnym znaczeniu i prestiżu, powodując wzrost obszaru Toskanii o urok i popularność.