Luksusowa willa w Arezzo, Toskania

47 zdjęć

W pięknym toskańskim mieście, kilka kilometrów od Arezzo, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Jest to oryginalna wiejska rezydencja z 1600, niedawno odrestaurowana, która jest w doskonałych warunkach, zarówno w eleganckich i stylowych wnętrzach jak i na zewnątrz i posiada wspaniały panoramiczny widok.
Powierzchnia luksusowej willi na sprzedaż to ponad 1.000 metrów kwadratowych, otoczona rozległym parkiem o jednym hektarze z trawnikiem i drzewami, kolejne sześć hektarów to grunty rolne.
Wewnętrznie, ten wymarzony dom został odrestaurowany z wielką starannością i przywrócony do swojej dawnej świetności, zachowując w miarę możliwości oryginalne elementy podkreślając i wzmacniając ich wartość. Ważne zmiany jak implanty i modernizacja zostały wykonane tylko w razie potrzeby.
Luksusowe meble i armatura charakteryzują wszystkie pomieszczenia, dzięki temu prezentują się duże i jasne; eleganckie dekoracje ciągną się wzdłuż wysokich sufitów, niektóre na odkrytych belkach i podłogach.
Jest tu dziewięć pokoi, wszystkie podwójne, pomieszczeń usługowych jest około trzynaście.
Na parterze znajduje się 300 metrów kwadratowych komunikujących się ze sobą salonów, doskonale oświetlonych i z widokiem na ogród.
Nieruchomość posiada piękny basen znajdujący się w ogrodzie, gdzie w pełnej prywatności można cieszyć się słoneczną wsią Arezzo.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Arezzo

Typologia: luksusowa epokowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 1057 mq
Powierzchnia zewnętrzna. 7 ha

Park: 1 ha
Teren: 6 ha
9 sypialni
13 łazienek
1 kuchnia
Salony: 300 mq
4 pokoje dzienne
Basen

Toskania – Arezzo: Cortona km 36 – Città di Castello km 41 - Florencja km 80 – Perugia km 91 – Golf Club Casentino km 22 – lotnisko Florencja km 101

Ref: 1126
cena: Od 5mil do 10mil

arezzo

real estate
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Historia miasta Arezzo, ważnej i słynnej stolicy prowincji Toskanii, jest naznaczona chwilami wielkiej świetności. To urocze miasteczko było w rękach najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów epok, swój rozkwit zawdzięcza XVI wiekowi, wiekowi, w którym artyści jak Giorgio Vasari (dzięki któremu możemy dziś zobaczyć, między innymi, Pałac delle Logge) sprawili, że Arezzo stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym i artystycznym, znanym i odwiedzanym.
Dziś miasto jest kochane dzięki historii i dzięki rzadkiemu pięknu krajobrazów, które otaczają typowo toskańską panoramę, wśród której możemy podziwiać wspaniałe luksusowe wille o które często pytają klienci, zarówno włoscy jak i zagraniczni.